Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történt? Miért csak most?

Miért történt? Miért csak most?

Figyelt kérdés

Testvérem kisfia ( kereszt fiam) már a menyasszonya terhessége elején többször megjelent álmomban egyszer meg pici csecsemő volt majd máskor láttam tízen éves korában is .

Rövid kis álmok voltak csak .

Megszületett és hajszál pontosan úgy nézett ki mint álmomban.

Soha nem álmodtam előre semmit.

Most miért?



2019. okt. 26. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
csak
2019. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert vicces. :) Szerintem amúgy tök cuki, hogy bejelentkezett nálad:D Lehet, hogy nagyon jó barik lesztek, lehet lesz pl segítők karmátok is egymás felé.:)
2019. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
elmebetegek ha találkoznak...
2019. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy tesódra hasonlít, amikor ő volt baba (például családi fotókról, ha nézegetted őket), és az jött vissza a tudatalattidból?


Ne érts félre, nem "tagadom meg" ezt a fajta ezotériát, de szeretem első körben racionális szempontból vizsgálni a dolgokat.


Lehet, hogy te alapból érzékenyebb, nyitottabb vagy ezekre a dolgokra, így tudott neked üzenni.

Esetleg - ha létezik ilyen - előző életetekben ismertétek egymást, és most újra találkozni fogtok.


Annyi, de annyi magyarázat lehet, amiről mi (még?) nem tudunk semmit.

2019. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lányomat álmodtam meg pontosan olyannak, amilyen lett, 5 évvel a születése előtt, amikor még tervben sem volt gyerek, sőt, még az apját sem ismertem. De nem csak álmodtam vele. Egyszer melóba készülve a tükör előtt ültem, és valaki jelenlétét véltem érezni a szobámban. ..Nem fizikai szemmel, inkább egy belső látással, egy gyönyörű 5 év körüli kislányt "láttam" ülni az ágyam szélén. Ünneplő ruhában. Rövid kis rakott szoknya, kis lakkcipő, hosszú barna, hullámos haja a fenekéig ért.Nagyon megmaradt bennem az a kedves kép és kiváncsivá tett, ki lehet az a kislány, akire "emlékszem"? Miért bukkant fel a gondolataimban? De senkivel sem tudtam azonosítani.Teltek az évek, néha eszembe jutott ez a tapasztalat, de csak évek múlva találtam rá magyarázatot:

Egyszer a kislányomról készült képeket nézegettem és ott volt kezemben a kép: a fenékig érő barna hajú kislány ugyanazzal a mosollyal, ugyan abban a ruhában, ugyan úgy ült ott a szobámban, ahogyan akkor régen, sok évvel azelőtt jelentkezett az életemben.

Nem tudom, mi lehet rá a magyarázat. Talán a jövőben történő fontosabb dolgokba, találkozásokba be tudunk egy pillanatra tekinteni. De az is lehet, hogy igaz, a gyerek választja ki szüleit.

2019. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A keresztfiadnak van menyasszonya?
2019. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező testvérének a fia az ő keresztfia.

A keresztfia menyasszonya megszülte a keresztfiát.

Tehát a keresztfia magát teremtette még.



Kérdező becsüld meg ő jézus.

2019. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Nem nem lattam képet meg újszülött korarban a testveremről.

Utolsó nem értem a választ

2019. okt. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!