Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aludtam de mégis érzékeltem a...

Aludtam de mégis érzékeltem a környezetem, mi történt?

Figyelt kérdés
Ugye van egy ilyen dolog hogy tudatos álmodás, elmondták hogy mit hogyan kell tenni és úgy is tettem. Lefeküdtem aludni, körül belül 30 perc múlva hirtelen elaludtam és olyan volt mintha mégsem. Ugye azt csináltam amit akartam álmomba de közben halottam a környezetet és érzékeltem hogy fáj a kezem. Próbáltam felkelni de nem tudtam egy testrészemet se megmozdítani se ordítani se semmit tenni. Próbálkoztam (közben az álmomban is) de nem hatott semmi. Aztán valamilyen módon felkeltem kb 2 órával később (23:40 körül talán) és nagyon fájt a karom és mivel fáradt voltam vissza estem az ágyba. mi történhetett ?

2018. okt. 3. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

alvás paralízis.

a tudatos álmodást nem így kell kezdeni.

a reggeli REM fázisban kell először megtanulni, utána jön a szundiálom.

mert járhatsz így vagy ígyebbül.


van rá 2-3 hónapod?

2018. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!