Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban babát szoptattam....

Álmomban babát szoptattam. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Volt egy kisbabám és elkezdett sírni, de én rögtön tudtam hogy éhes. Nagyon furcsán éreztem közben magam és megsimogattam a fejét.

Nincs gyerekem a valóságban, nem is szeretném, hogy legyen



2019. okt. 30. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem elsősorban azon van, hogy ez mit jelent, hanem azon, hogy mit éreztél közben. Milyen érzés volt, hogy van gyereked? Milyen érzés volt, hogy ugyan nem szeretnél gyereket, de amint elkezdett sírni, te tudtad, mi baja, és gondoskodtál róla?

Biztosan, nem szeretnél gyereket? Elgondolkodtál már rajta, hogy miért nem?

2019. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok gyereket, mert nagyon sok lelki/mentális sebem van az én szüleimtől és ezért nem lennék jó anya.


Álmomban olyan meleg érzés volt. Biztonságban tudtam a gyereket és én is biztonságban éreztem magam vele. És szeretetet éreztem a baba iránt...

2019. okt. 30. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A babák az álmokban általánosságban mi vagyunk, a saját múltunk, a saját gyermekkori élményeink.


Rögtön tudtad, mit kell tenni. Valószínűleg felismerted magadban a sérelmeket, amiket elszenvedtél, így rá álltál az öngyógyítás folyamatára.

2019. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy és babát akarsz szoptatni az baj
2019. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Én azért elgondolkodnék a helyedben egy babán. Nem a múltunk határoz meg minket, hanem a dolgokhoz való hozzáállásunk. A múlt, amit a szüleinktől kaptunk csak minta. A te esetedben egy rossz minta, amin egyedül a hozzáállásoddal tudsz változtatni, hogy követed a szüleidtől látott mintákat, vagy sajátokat alakítasz ki.

Egy pszichológus/kineziológus ebben a segítségedre lehet, de emiatt ne vesd el egy gyerek gondolatát, mert a szüleid miatt azt hiszed, belőled is rossz anya lenne.

2019. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két megfejtés lehetséges, az egyik amit #3-as írt, a másik hogy amint a hozzászólásodban is megfogalmaztad tulajdonképpen vágynál egy babára, valakire aki szeret/szerethetsz, de bebeszéled magadnak hogy nem lennél jó anya, de tudat alatt mégis vágysz rá.
2019. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!