Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban volt...

Mit jelent ha álmomban volt egy kisbabám?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy van egy saját gyerekem,az apa ismeretlen! Nagyon szerettem még egy kis időre sem akartam megválni tőle!
2019. okt. 25. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit. nekem is sokszor volt ilyen almom. meg olyan is hogy repultem, vagy meghaltam. azota is gyerektelen vagyok, a foldon jartok es meg elek
2019. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Azt jelentheti hogy szeretnél kisbabát. Lehet csak hormonális kilengés okozta azon az éjszakán, de lehet hogy ez egy olyan állandó vágyad amit ébren nem tudsz olyan intenzíven átélni, ezért eddig nem tudatosult.
2019. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A #2-es teljesen tökéletesen leírta! Azért nem láttad az apját, mert maga a gyermek volt a lényeg, hogy a te babád, akihez/amihez szeretnél kötődni. Nem családról álmodtál, nem családi idillről, hanem a babáról, egy babáról aki megkapja a szeretetet, kötődést, törődést amit sokan nem kapnak meg...
2019. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!