Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ilyesmit?

Miért álmodok mindig ilyesmit?

Figyelt kérdés

Ha a párommal álmodom akkor Mindig azt álmodom hogy bánt engem valamilyen formában. Legutóbbis az volt hogy be volt öltözve egy maskarába,és le akart szúrni. Azelőtt pedig ,hogy meg akar erőszakolni. Olyan álmom is volt már,hogy egy sötét helyen voltam számomra ismeretlen helyen, és fél homály volt ,jött egy férfi akinek ugyan az arcát nem láttam ,de a ruhája és a test alkata nagyon ismerős volt. Ezek az álmok miért vannak,ilyenkor fel kelek és nagyon meg vagyok ilyedve, ver a szívem nagyon,és alig bírok vissza aludni

23/n


2019. okt. 31. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűsíthetően azért mert tudat alatt félsz a párodtól, hogy bántani fog és/vagy mert a párod tudat alatt emlékeztet valakire aki fiatal korodban tényleg bántott.
2019. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első.

nem lehet direktben fejteni álmokat!

az emberi érzelmi világ nem direkt.


A határkijelöléssel és határ megtartással van problémád.

Valaki rendszeresen átmegy a határaidon.

2019. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!