Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi volt nagyon félek aludni?

Ez mi volt nagyon félek aludni?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem aludni és kis idő múlva valószínűleg el szunditottam. És hirtelen arra keltem fel ,hogy zúg a fülem nagyon és nem tudok meg mozdulni bármennyire is szeretnék. Aztán később sikerült. Egyszer már volt ilyen akkor is nagyon megijedtem.
2019. okt. 31. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis!? Nekem volt már mikor felébredtem,nem tudtam mozogni, hangokat hallottam és árnyékokat. Rohadt ijesztő volt. Majd fokozatosan csillapodott az érzés. Azóta többször előfordult már de mivel már megszoktam igy csak kivárom nyugodtan a végét.
2019. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Elvittek az UFO-k, majd visszahoztak, és még tartott a bénító anyag hatása. Alvás paralízis nem létezik.
2019. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis.

Én úgy győztem le, hogy rájöttem, addig próbálok hangot kiadni, amíg nem sikerül. Ahogy hang jön ki a törlődik, vége.


Gyerekként gyakran volt, de egyszer még a férjem is a sikításomra ébredt. Igen, az volt a hang...

2019. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem törlődik, hanem torkomon... Okoskateló
2019. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy kicsit poénos lessz. :volt nálam is ien úgy éjjel kettő kor, nem tudtam mozogni és sikoj-okat hallottam, majdnem be sz#rtam. Szerencsére egyszer történt meg velem. Azóta nem.
2019. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos többször is előfordul. Azt figyeltem meg, hogy gyakoribb, ha a hátamon fekve alszok el, így alapból ha lefekszem már hasra fekszek.
2019. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,délutáni szunyakor egyszer. Nagyon alacsony vérnyomás a leggyakoribb oka. Mondjuk én kába is voltam, de elkezdtem kiabálni, mert megijedtem. Utána vissza"ájultam" majd bejöttek anyáék cukros vízzel meg vérnyomásmérővel 89/56 volt! Képzelheted, amikor felébredtem, ennyi sem volt, ennél már mozogtam. Alacsony vénás nyomástól gyakran szédülök reggel, de volt hogy egész délelőtt feküdtem miatta. :( szinte sosem megy 60 fölé a vénás nekem. Legaláb 2 liter folyadékot kell inni minden nap, és alvás előtt 3-4 órával célszerű utoljára enni. Akkor a szédülés, fejfájás, paralízis elkerül reggel jó eséllyel. Remélem tudtam segíteni!
2019. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Tényleg, erről nem tudtam, köszi az infót.


#Kérdező

Biztosan alvásparalízis volt.

2019. nov. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Mint ahogy többen írták, alvásparalízis.

Én úgy tudok belőle kijönni, hogy a lábujjaimat kezdem el mozgatni, aztán fokozatosan felfelé haladva mozgok. De igazából miután fel tudom húzni a térdem, addigra ki is kerülök az állapotból. Szóval ja, mindig kezdd valami kicsi mozgatással.

2019. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hiába akarok meg mozdulni, egyszerűen nem tudok. Köszönöm a válaszokat, igyekszem elkerülni valahogy
2019. nov. 1. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!