Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miii? Félek aludni, mi...

Ez miii? Félek aludni, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nem merek elaludni,mi lehet ez az egész???.. 3 napja kezdődött,álmodok valamit és másnap viszont látom a... hírek-ben. Fogalmam sincs,hogy de... valami rémlik mintha már általánosban is lett volna ilyen.Nagyon félelmetes...mikor reggel felkelek verejtékezek és rosszul vagyok, rettegek vissza gondolni arra ami történt az álmomban..Nem mondtam el senkinek és nem is merek erre gondolni... de újra itt az este...és...

16/L



2013. márc. 27. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly, akkor te vagy a világ megmentője. Ha viccelsz, akkor kapd be! :-)
2013. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Komoly,és miért lennék ettől a világ megmentője?,attól,hogy pár órával előre tudom,hogy pl. Amerikában este 6 kor földrengés lesz.. nem nagyon tudok nekik segíteni.
2013. márc. 27. 20:51
 3/23 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne,hogy tudom elmulasztani.. volt már valakinek hasonló? Esetleg egy enyhe altatóval?
2013. márc. 27. 20:51
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi lesz 2 óra múlva?
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos azt kell mondjam a reptoidok egy spagettiszörnyet ültettek a vakbeledtöl 4,23856cm-re, aminek hatására spagetti-fúzió megy végbe az idegpályáidon és mivel most pont egybeesik a Vénusz és az NG45F3 exobolygó elliptikus pályályának a dölésszöge, ezért ez kihat arra az ötforintosra, amit 3 évesen nyeltél le, de megakadt a gyomrod nyálkahártyályán és mivel e két tényezö transzcendens hullámokat gerjeszt...... belelátsz a jövöbe.

Ezt úgy tudod elmulasztani, hogy ma éjjel odaállsz a szüleid ágya elé pontban 0:01-kor és azt ordibálod, hogy SPAGETTISZÖRNY GYERE KI A BELEMBÖL!

2013. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát, őőő, azért lehetsz a világ megmentője, mert elmész az FBI-hoz dolgozni, és megjósolsz minden katasztrófát, bünügyet, meg miegymást, mint abban a Tom Cruise filmben. sajnos a címe nem jut eszembe.
2013. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nemnormális válaszokat...gratulálok nektek.

Persze pont az FBI-hoz akartam menni... jó,hogy írtad veszem is a repcsi jegyet... -_-"

2013. márc. 28. 13:45
 8/23 anonim ***** válasza:

Tom Cruise film: különvélemény.


Egy újabb tipikus "engem kiválasztottak" bejegyzés.

2013. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Na babám, ha egyik válasz se tetszik akkor itt egy újabb: vonulj be egy elmegyógyintézetbe.
2013. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Gyerekek ez egyszerü!


Kedves kérdezö holnap amikor felkelsz írd le az álmodat, abból látjuk hogy mikor írtad, és ha az után az idöpont után bekövetkezik amit írtál, elmegyek hozzád és kinyalom a se.gedet!

2013. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!