Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ciki vagy nem ciki 21éves...

Ciki vagy nem ciki 21éves anyuka vagyok és félek a sötétben, a párom kimegy 6hétre Németországba hogy fogok én aludni?

Figyelt kérdés
nem tudok se horror filmet nézni se szellemest mert hetekig f*sok akkor :DDDDDDDDDDDD
2013. júl. 15. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor 6 hétig csak vígjátékot nézz. :-) Amúgy ha egyedül vagyok én is félek a sötétben, ciki, vagy nem ciki. :-DDDD
2013. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vicces lehet a jelenet, amikor éjjel a sötétben a gyereked elkezdi huzogatni a takaród szélét!

-Anya, félek...

-ÉN IS!!!

2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én is félek a sötétben. :D

Hívd át addig az 1ik rokonod vagy barátnőd, vagy felváltva. :)


Am a 2. válaszán haltam :'DD

2013. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

: D Haha, 2. : DDD

Hát vegyél olyan éjjelilámpát, ilyen kis konnektorba dugósat, hogy ne legyen teljesen sötét..és halkan szóljon valami zene/rádió. Nekem ez szokott segíteni, ha néha rám jön a para.

2013. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kapcsold fel a villanyokat :D
2013. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

vegyél egy kutyát, ami melletted alszik és meglásd többet nem félsz a sötétben! :D nagyon megnyugtató ahogyan szuszog melletted!

egyébként meg énnn is nagyon félek a sötétben egyedül! o-O

2013. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dxeno ***** válasza:
Kapcsold fel a villanyt valamelyik másik szobában (nálunk pl az 5 éves hugom miatt a fürdőben van állandóan felkapcsolva) kicsit hajtsd be az ajtót(mondjuk félig) és voilá! :)
2013. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hívj egy rokont vagy barátnőt vagy az egyik szobában kapcsold fel a villanyt. Am én is félek a sötétben :S


2. válaszoló, szakadtam :D

2013. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok :)

Én akkor félek éjjel, ha kint mennydörög. Pont ez jutott az eszembe, hogy mi lesz, ha egyszer gyerekem lesz, és átszalad hozzám, hogy fél...

2013. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mindenki fél valamitől. Nekem olyan dolgaim vannak, hogy csak ámulnátok ha elmondanám.


Például kislámpánál, vagy tv mellett aludj el és állítsd be rajta az időzítőt. Vagy lefekvés előtt nézz valami jó vígjátékot, nekem anno az is segített, mikor nagyon fostam esténként. :)

2013. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!