Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom: nagy régi épület, sok...

Álom: nagy régi épület, sok ablakkal, amikből különböző színű ruhák vannak kiakasztva. Szoknyák, olyan arisztokratikusak. Rengeteg ablak, mindegyik ablákából. Mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Kicsit előredőlő épület.

Egy elzárt szigeten.

Omladozó épület.


Mi lehet a jelentése?



2019. nov. 3. 12:07
 1/6 anonim válasza:
Nagyon jó kérdés 🤷
2019. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a "kiteregetni a szennyest" kifejezéssel látok összefüggést. Sok rejtegetnivaló, sok rés a pajzson (ablakok), sok "kiteregetett szennyes" (kiakasztott, színes szoknyák).
2019. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani, arra figyelj, hogy milyen érzések voltak közben benned, miért kerültél oda, mit jelentett az épület neked, mi lehetett benne, miért nem mentél be?
2019. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mintha valami felfedezésre váró hely lenne. Így éreztem! Miért nem mentem be? Mert felébredtem! :)
2019. nov. 3. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi, omladozó épület jelzi azt, hogy egy kapcsolatnak vége akar lenni, vagy egy ötletet el akarsz vetni, mert úgy gondolod, nem gyümölcsöző. Valószínűsítem, egy múltbeli elképzelésed. Az arisztokratikus ruhák különböző színekben pedig azt jelzik, hogy pont ez a rossznak tűnő ötlet (kapcsolat, befektetés, képzés) hozhat olyan gyümölcsöket (akár többet is), amikkel akár rommá keresheted magadat. (Kapkodni fognak utánad az állásbörzén, felsőbb körökben fogsz forogni)


Lehet, hogy az a hülyének tűnő ötlet, ami a fejedben van, nem is olyan hülye ötlet. Szerintem ezt jelenti az álmod.


Az elzárt sziget jelzi azt, hogy ezt az ötletet, elképzelést senki nem támogatja rajtad kívül.

2019. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm a választ! 🙂
2020. jan. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!