Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak nekem nincs képzelőerőm...

Csak nekem nincs képzelőerőm vagy csak rossz könyvet választottam?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni magam előtt a helyszíneket, gondolkodok, próbálom összerakni fejbe, de semmire nem jutok, vannak itt termek, ajtók, falak stb. mind leírva mi hol van, hol helyezkedik el, hogy néznek ki, mi mi mellett áll.

2015. dec. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a tárgyszavak közé tett Resident Evil könyvet olvasod akkor ne csodálkozz, ez nem igazi alkotás, csupán a videójátékok sikerét meglovagolni akaró, pénzért írt vacak. A szerző így gondolja: az olvasó már úgyis ismeri a játékokat.
2015. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tény hogy, sok benne a szóismétlés, és olyan erőltetetten van néha fogalmazva, olyan giccsesen de mégis olyan erőtlen és gyenge, meg egyszerűen ír le mindent, lehet azért sem tudom elképzelni.Egy jó könyv átad mindent helyszínt, érzést?!
2015. dec. 15. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam látni a fejemben a leírtakat, mégis élvezem a sztorit és hat rám.
2015. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet velem épp ez a baj, hogy nagyon vizuális személyiség vagyok, és megpróbálom magamban elképzelni, levizuálni a mondanivalót, és nekem így lenne élvezetes, mondjuk szerintem ezt a sok évnyi játék, és filmek okozták.
2015. dec. 15. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek olvasni, egyébként én jobban is szeretek olvasni, mint filmen, játékban nézni valamit, mert külön szeretem, ha én magam képzelhetem el, de akadtak már ilyen könyv az én kezembe is.
2015. dec. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
autista vagy
2015. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Nyomorultakkal voltam így, amikor Hugo 15 oldalon keresztül magyarázta, hogy melyik utca hogy kanyarog, meg hogy ehhez képest hogy kanyargott 10 évvel ezelőtt, és a végén már meg sem próbáltam nyomon követni hogy mi hogy van...


Egyébként olyan nagyon részletesen én sem szoktam elképzelni az ilyeneket, viszont valami alapszintű kép kialakul bennem a helyszínekről.

2015. dec. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod a nagyon részletes helyzetleírás pontosítás unalmassá válhat?
2015. dec. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!