Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet, hogy majdnem...

Miért lehet, hogy majdnem mindig szerepelnek úszómedencék az álmaimban, ha amúgy egyáltalán semmi nem köt hozzájuk?

Figyelt kérdés

Kb minden másosik álmomban felbukkan egy medence, vízicsúszda vagy egy egész aquapark és nem csak úgy, hogy nem kapok levegőt a párnámtól és azt álmodom, hogy fuldoklok, hanem akkor is, ha valami valami teljesen más történik, amihez nem is feltétlen lenne köze ennek az egésznek.

És, mint írtam, nem vagyok úszó, nem félek a víztől, nem járok gyakrabban strandra az átlagnál, szóval akár hogy nézem, egyáltalán nem izgat ez a téma annyira, hogy akár egyszer is álmodjak vele. Nagyon furának találom ezt és nem nagyon tudom mire vélni. Előre is köszönöm a segítséget



2019. nov. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem fürdőszobáim, wc-k végtelen sorai jelentek meg álmaimban, különböző minőségben.


Nekem egy ezzel foglalkozó azt mondta, hogy a bűntudatot jelképezi maga a medence és a víz. (A kád is ugye egyfajta medence)

2019. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A víz az érzelmeid, szabadságvágyad tükre. Nem mindegy, milyen a víz. Tiszta vagy zavaros? Nyugodt vagy háborgó? Más nézőpontból a medence többnyire a test, a víz pedig a lélek benne.
2019. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha negatív képzetek (pl. fuldoklás) is kapcsolódik egyes álomképekhez akkor a szorongásaidat testesítik meg. Amikor azt érzed, hogy fuldoklasz akkor az nem a párnádtól van, hanem az álmaidban átélt szorongásoktól. Amikor ép' nem fuldokolsz benne de csak ott van az álmodban, akkor is egy szorongásos kép tűnik fel, de nem válik vezérfonallá az álmodban, csak mintegy ott kísért, hogy beszippanthat, de az álom pozitív képei kisöprik.
2019. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!