Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy menekülök....

Vikó a rigó kérdése:

Azt álmodtam, hogy menekülök. Nektek is volt ilyesmi álmotok?

Figyelt kérdés

Istenem...olyan...furát álmodtam. Azt álmodtam, hogy egy hotel szerűségben vagyok, egy nő voltam aki menekült a saját húgától. Nehezen felszaladtam a harmincötödik emeletre, ami egyben a tető volt is és leakartam volna ugrani, de egy orvos észrevett aki bevitt a rendelőjébe. Elmondtam hogy mit keresek a tetőn és azt mondta, hogy beszéljek a security-kkal. Beszéltem kettővel és azt mondták, hogy a tető jobb oldalán megtalálták, én elszaladtam és azt láttam már csak, hogy a húgom megfertőzte azt a 3 őrt valahol, mert egy olyan betegsége van, ami olyan mintha megszállta volna egy démon, legalábbis olyan volt, a szeme fekete volt és olyen fekete erek lepték körbe. És felébredtem.

Lehet hogy túl sok vokt a teafű vagy ennek van valami jelentése?



2019. nov. 18. 05:21
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

A menekülés mindig nagyfokú belső félemre utal. "Bikákkal álmodni" szoktak, ha telizabálják magukat este az emberek, de meneküléssel aliga.


Mitől vagy kitől félsz? És miért? Ne nekem vélaszolj, magadnak.

2019. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A valóságban milyen a viszonyod a húgoddal?
2019. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szorongásos álom volt - menekülsz valami elől, nem találod a kiutat stb.
2019. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Nincsen húgom. Csak egy öcsém van. ._.

2019. nov. 18. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz együtt élni(szálloda) az öcséddel, aki hisztis, sírós(húgától) és téged az anyjának néz(nő voltam). Félsz attól, hogy vele kell lenned(menekültem). Nehezen elérted(felszaladtam), hogy fejlődjön(emeletre) tudásban(3), önkifejezésben(5) és legyen tekintettel másokra(3+5=8), ami a maximum volt(tető) vele szemben. Felmerült benned, hogy különmész(leakartam volna ugrani), de erőt vettél magadon(egy orvos észrevett) elhatároztad, hogy nem bosszantod fel magad(mondta, hogy beszéljek a security-kkal). El kell fogadni a helyzetet(beszéltem kettővel), majd komolyabb lesz(tető jobb oldalán megtalálták). De félsz(elszaladtam), hogy befolyásol téged(megfertőzte a 3 őrt), uralkodik feletted(megszállta volna egy démon). Gonosszá válsz(szeme fekete volt) és gyűlölni, utálni fogod a világot(fekete erek lepték körbe).
2019. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyakran álmodom azt hogy üldöznek, vagy éppen én üldözök valakit. Inkább úgy magyaráznám, hogy az agyad szórakoztatja magát. Kitalál egy történetet, melynek te vagy az interaktív főszereplője. Csak élvezd, legközelebb talán próbáld meg leszedni a securityt pár pörgőrugással.

Az bizonyítja hogy az állom nem jelent semmit, hogy nem öngamad voltál. Egyszerűen az agyad megalkotta magában angelina joliet, hogy vegyen részt egy hoteles horrorsztoriban

2019. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!