Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent karácsonnyal álmodni?

Mit jelent karácsonnyal álmodni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta visszatérő álmom, nyár vége óta, hogy látok feldíszített fát, feldíszített szobákat. Néha nálunk otthon, néha idegen helyeken.

2019. nov. 20. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mások a részletek, az egyetlen érdemi válaszadó válaszára pedig azok befolyással voltak.
2019. nov. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szereted a karácsonyt és már nagyon várod.

Vagy esetleg régebben történt egy olyan esemény karácsonykor ami megmaradt és ezt felidézi az agyad vagyis kivetiti álomban.

2019. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nekem is gyakran vannak karácsonnyal kapcsolatos álmaim, főleg az utóbbi időben. Én nagyon hangulatos ünnepnek tartom a karácsonyt, mindig hónapokkal előtte elkezdek készülődni az ünnepekre, de alkalmanként májusban, júniusban is hallgatok karácsonyi zenéket.

Szerintem te is azért álmodsz a karácsonyról, mert szereted ezt az ünnepet. Na meg tisztában vagy azzal, hogy jön az ünnep, ezért is jelenik meg álmodban. Az egyik álmoskönyvben amúgy azt olvastam, hogy karácsonyról álmodni jó jel.

2019. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!