Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szomorúsággal álmodni?

Mit jelent szomorúsággal álmodni?

Figyelt kérdés

Középsuliba járok, de azt álmodtam, hogy az általános iskola tornatermében a saroktól nem messze ülök a földön (egyébként a többi diák is ott volt mellettem nem messze, nem emlékszem, hogy a mostani, vagy régi osztálytársaim). Rendszerint felfigyeltem az álmomban egy lányra, aki való életben is tetszik, ám e szerelmet viszonzatlannak érzem. Már azt hittem túl vagyok rajta, de valamiért ezt álmodtam... Nost, felfigyeltem rá miközben ő a mellettem lévő sarokba ment szomorkodva. Nem tudom miért szomorkodott, és miért ment a sarokba, vagy hogy mit csinált ott. Ugye az álmok nem mindig logikusak... Aztán elment, majd megint visszajött, és így tovább, gondoltam megkérdem miért szomorkodik, de ha jól emlékszem erre nem került sor. Majd egyszer mintha elaludt volna, nem tudom igazából, de ott feküdt mellett. És én hozzáértem átkaroltam. Majd megfogtam a seggét - nem tudom miért, persze vonzódom hozzá, de nem az erotikai dolgok számomra az elsők nála. Ezután nem tudom mi történt, vagy felébredtem, vagy elfelejtettem a többi részletet.

Nos, azt szeretném megtudni vajon miért álmodhattam ezt, mikor már úgy gondoltam továbbléptem a helyzeten. Mit jelenthet ez az álom? És mit szimbolizál az, hogy ő szomorkodott?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. okt. 26. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
A lelki egyensúly(tornaterem) nem fontos számodra(saroktól nem messze) és nem is teszel érte semmit(ülök). Csupán a biztonság(földön) és mások véleménye(többi diák..nem messze) a fontos számodra. Szeretsz egy lányt, gondolsz rá(felfigyeltem rá). Tudod hogy olyan boldogtalan mint te(mellettem lévő sarok) és magányos(egyedül ment) nem találja a helyét(elment majd megint visszajött). Azért szomorkodik, mert nem tetszik neki a valóság(elaludt), nem lehet melletted(ott feküdt), nem foglalkozol vele(hozzáértem), nem fogadod el(átkaroltam) és nem babusgatod, simogatod(megfogtam a seggét).
2019. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. okt. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!