Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a kedvenc...

Mit jelent ha a kedvenc színészemmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, nem először álmodok már róla olyanokat hogy valahogy felveszem vele neten a kapcsolatot aztán skypeolunk, és utána kéthavi egyszer eljön hozzám, autóval visz stb.

Tudom hogy ennek kb. semmi alapja mert facen egyáltalán nincs fent sehogy, egy instája van, de azt meg nem akarom zavarni😃 + az apám lehetne.. de legalább szingli és biztosan nem akar gyereket mert a volt feleségét is azért hagyta el mert a nő akart😂😂


Szóval szerintetek ez csak ilyen vágyálom, ugye?

Semmi több?


Sz



2019. nov. 23. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól látod egy vágyálom. Ráírhatsz bárhol, kap elég rajongói levelet, hogy tudja hogyan kell kezelni - de max. egy udvarias válasz lesz (amit lehet csak az asszisztense fog elküldeni), többre nagyon ne számíts.

Inkább tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért vonz az adott színész mit látsz benne, mi az amivel megfogott - tanulj saját magadtól (is) úgy jutsz előrébb.

2019. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!