Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van esély rá, hogy pénteken...

Van esély rá, hogy pénteken találkozok az egyik kedvenc színészemmel; szeretnék vele pár szót váltani, mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Egyébként üzenetet már váltottunk többször is. De félek, hogy akkor ott, szóban hirtelen semmi sem jutna eszembe. Tudnátok segíteni?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2012. jún. 6. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd neki, ami a szívedből jön. Örülsz, hogy találkoztál vele, mondd el neki, hogy veled váltott leveleket, bókolj neki. Amúgy ilyenkor azért ők szokták vinni a szót, nem jönnek zavarba, mint mondjuk te (hozzászoktak már a rajongókhoz), ezért ő majd segít neked feloldódni. :)
2012. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez biztató! :)
2012. jún. 6. 16:05
 3/7 anonim válasza:
Én mikor a kedvenc színészemmel beszéltem, azt mondtam neki,amit gondolok a munkájáról. Hogy miért tetszik amit csinál meg ilyenek. Aztán minden egyéb jött magától, ő is mondott olyat,amire tudtam reagálni,kérdezett is... Úgyhogy nem kell félni,minden jön magától:-)
2012. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet tudni , hogy van szó? :)
2012. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor én taliztam losangelesben tom beck-kel, én sem tudtam mit mondani. Csak ott áltam pirulva, kértem egy autogramot, meg egy fotót, azt megse szólaltam. Ő kezdett el beszélni, mintha régi ismerősök lettünk volna... :$

Szóval csak annyi, hogy menni fog magától, úgyis dőlni fog belőled a csodálat, ő pedig ezt leveszi. A hírességek tudják kezelni az ilyen dolgokat, nem lesz néma csönd! :D

Amúgy szabad tudnom, kivel talizol???

2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem árulom el... :)

2012. jún. 7. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Hű, ez nagyon jó kérdés. Én már többször is találkoztam előadás után a kedvenc színészemmel, de ez a kérdés minden alkalommal felmerül bennem. Mondjuk az a szerencse, hogy általában ő szokott kezdeményezni, és ha már meg van adva a beszélgetés alapja, akkor könnyebb továbbvinni.


Ha esetleg van kedved, írhatnál privát üzenetet, olyan szívesen beszélgetnék valakivel ilyen dolgokról, vagy akár a kedvenc színészemről is (így nyilvánosan én sem szeretném megírni a nevét). :)

2012. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!