Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy medvével és farkasokkal...

Egy medvével és farkasokkal álmodtam. Mit is jelenthetnek pontosan?

Figyelt kérdés
Na szóval én kb 3-4 éve álmodtam már medvével,egy erdőben voltam és egy elég magas dombon futottam a medve elől a medve a domb lábánál követett engem aztán már nem emlékszem mi történhetett...a másik álmomban amit pár napja álmodtam az az volt hogy szintén egy erdőben voltam egy földes dombon velem volt az egyik kedves kutyám is a domb másik oldalára néztem és láttam hogy a messzi erdőbe ami teljes sötétség borított be piros ill. sárgaás szemű farkasok voltak a másik oldalt viszont egy medve keresgetett nagyon megijedtem és elakartam szaladni a hátam mögötti részen egy kipusztult tiszta terület volt amin keresztül én átfutottam a medve követett,ill sokszor álmodom még sárga szemű farkasokkal amint megakarnak ölni és mindig erdőben vagyok

2019. nov. 27. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezotéria !!!
2019. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy hamarosan terhes leszel.
2019. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ha a könyvesboltban látsz egy nyelvtankönyvet, akkor azt vedd meg.


Belefájdult a fejem, mire végigolvastam. Írásjelek, tördelés?

2019. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te leszel a farkasokkal álmodó! Vagy táncoló? Az egy másik film?
2019. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy volt egy szorongásos álmod, amiben vannak visszatérő elemek. Az elemek csak szimbólumok amik a tudatalattidból jönnek elő, a megfejtésükhöz figyeld meg az egyes érzeteket, a helyszínt, a szituációt, ami előtte/utána történt.

Ha ritkán van ilyen álmod semmi gond (mindenkinek van időnként), ha hetente kettőnél több akkor fordulj szakemberhez.

2019. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!