Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 összefüggő álom, mindegyik...

3 összefüggő álom, mindegyik után felriadtam. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmok előtt, némi információ:

Gyógyped asszisztens vagyok egy általános suliban.

Bátyámmal nem túl jó a kapcsolat.

Van egy legjobb barátnőm, akivel rengetegszer beszélek. ( Napi szinten, facen )

Az álmok:

Az első:

Az osztállyal mentünk valahova, jöttek kollégák is. Bátyám is eljött az osztálykirándulásra. Mikor a szálláson voltunk, pakolásztunk, szervezkedtünk, és a gyerekeknek segítettem, és jött bátyám, hogy menjünk ki cigizni egy kicsit. Én ennek nagyon örültem. Aztán felébredtem.


Második:

Az osztályomból néhány gyerek, és más osztályból is néhány, a lakásunk udvarán parkoltak le autóval, és a kollégák is, mert hogy nem tudnak hazamenni, és a társasházban ahol lakok, van 2 üres lakás amit egy éjszakára lefoglaltak. Alig hogy ezt megtudtam, spontán megjelent az egyik gyermek az osztályomból az erkélyen, megkínált maoam cukorkával ( Volt kék, sárga, piros, és zöld színű ) Én egy kéket vettem el, de valahogy egy sárga is a kezembe került, mert mondtam hogy csak egyet veszek el. A gyerek rám szólt, " De tanárnő, egyről volt szó " Én meg visszaadtam neki a sárgát de egy zöld került a helyére, aztán a kéket adtam oda neki, és sárga lett a helyén, és végül visszavettem a kéket és a zöldet és a sárgát adtam oda neki.

Aztán az egyik kislány szintén az osztályomból, bepisilt az erkélyen, de mire feleszméltem, egy kolléganőm már felmosott, és egy másik mondta, hogy ő zokniban van, már nem is érzi, így nincs semmi baj ( A burkolat félig már megszáradt ) Én meg mondtam, hogy valószínű az új hely és az új szituáció ijesztette meg. Aztán ebből is felébredtem.


Harmadik álomban, meg még ébren voltam, és apa hozta a telefont, hogy barátnőm hív, és nem tudtam felvenni. Aztán a hívás listából akartam felhívni, de újra csörgetett barátnőm, és nem tudtam megint felvenni. Újra és újra hívott és sokáig nem tudtam felvenni a telefont. Aztán apa kapta ki a kezemből a telefont hogy nekivágja az üvegnek mert mit szerencsétlenkedek, és mikor rászóltam hogy nem szerencsétlenkedek csak a kijelző nem érzékel, akkor nekikocogtatta a dísz üvegfalnak és ő vette fel a telefont, utána átadta nekem. Hallottam a hangját mikor apának beszólt a telefonba, hogy: Jó estét XY ( nem írom ki a nevem ) Van?

Apa mondta hogy igen, és átadta. Barátnőm azt mondta, hogy elküldte értem, az édesanyját kocsival mert nay baj van. És aztán felébredtem ebből is.

És most azóta is fenn vagyok és gondolkodok mi volt ez.



#álom #jelentés #3összefüggő
2019. nov. 30. 04:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem zavar téged, hogy rossz a kapcsolatod a bátyáddal, szeretnéd helyrehozni. Esetleg még félsz a felelősségtől, hogy ennyi gyereket viszel táborozni (már ha tényleg viszed őket a valóságban is; ha nem, akkor simán csak a felelősség aggaszt kicsit, ami a munkádban mindennapos). A többi nem nagyon jelent semmit szerintem.
2019. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!