Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet ez az álom valamit?

Jelenthet ez az álom valamit?

Figyelt kérdés

Éppen crossmotoroztam, amikor megláttam, hogy narancssárga fények villognak az erdőben. Ettől megijedtem, és hazamentem, a házam egy fa tetején volt, de több ilyen fa tetején lévő ház is volt.

Amikor bementem láttam, hogy 2 beszélő mókus beszökött hozzám. Az egyik ahogy észrevett elfutott, de a másik bent maradt. Elmondta, hogy az erdőben pulzáló fényekről egy szörny tehet, és keressem meg a szörnyet. Én azonnal felkerekedtem a megtalálására. Az erdő közepén megtaláltam, egy tábortűznél ült, annak volt ilyen villógó fénye. A szörny kb. 2,5 méter magas volt, tetőtöl talpig szőrös. Arca nem volt, csak 2 szeme meg egy szája. Amikor közel értem hozzá, akkor rámvicsorgott, és én meg felébredtem.

Vajon ez mit jelenthet?



2019. dec. 6. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy volt egy szorongásos álmod, ennyi. Mindenkinek van időnként, felejtsd el.
2019. dec. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csocsi76 válasza:
Hú b@nyeg! Mit szívtál?
2019. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!