Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közel 4 éve kezdődött.. Azt álmodtam, hogy terhes vagyok, azonban semmi mást nem tudtam. (fiú/lány ki az apja stb)

Rendszeresen álmodtam ezt, de egy idő után meg is született, de nem láttam, nem tudtam hogy milyen nemű. Kb másfél év után kiderült, hogy fiú. Ezt követően mindig fiú volt... 2 év után először láttam a nem létező gyerekem álmomban. ( furcsa érzés úgy, hogy nincs gyereked).

A mai napig vissza vissza jön az álom, viszont sosem tudtam, hogy ki az apja a gyerekemnek. Volt közben párom, de ő sosem szerepelt benne. Ennek a kapcsolatnak vége lett, idővel új párom lett, akivel eléggé intenziv volt az egész nagy érzelmekkel, de végül szakítottunk. Szakítás után két hónappal újra ezt álmodtam, de 4 év után először ő szerepelt benne mint apakép. Rá két napra jelentkezett a srác hogy találkozzunk..

Mi lehet az álom jelentése, van annak jelentősége, hogy ilyen fokozatosan bontakozott ki, illetve hogy 4 év után lett csak apa az álomban? Illetve vajon miért pont az álom után jelentkezett a volt párom?


Remélem nem túl kacifántos.. Köszönöm ha valaki értelmes választ ad nekem!


23\L



2019. dec. 8. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhesnek lenni az én olvasatomban annyit tesz, mint a jövőt tervezni. Lehetséges, hogy tudat alatt már szeretnél családot, szeretnél anya lenni, szeretnél valahová tartozni. Az, hogy a születendő gyermek fiú lesz, jelzi azt, hogy olyan jövőd lesz, amit eddig el se tudtál képzelni, vagy pedig mások fogják meghatározni, mi lesz veled.

A volt párjaid jelzik, hogy még tudat alatt gondolsz rájuk, a szerelem nem tűnt el benned nyomtalanul.


Az meg, hogy csak 4 év múlva bontakozik ki az apakép, jelzi azt, hogy a jövőbeli terveid megvalósításához csak később kapcsolódik be egy társ, egy menedzser, akivel véghez tudod vinni a terveidet.

2019. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még valami: ez csak egy álomfejtési kísérlet. Ne vedd szentírásnak, amit írtam!
2019. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet álmot fejteni. Legalább az utolsó álmodat írd le részletesen, a gyerek kívül mi volt még benne.
2019. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Terhes voltam, megszületett a gyerek, majd vittem oda a volt páromnak megmutatni. Nyilvan az érzelmek nagy szerepet játszottak benne.
2019. dec. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!