Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Kérem ha valaki ért az álomfejtéshez segítsen megfejteni.


Már többször álmodtam ugyanezt.

Álmomban a háznak ahol lakom van egy lezárt része. A lezárt részben nagy a rendetlenség. Rengeteg régi bútor, kosz otthagyott ruhák és használati tárgyak. Mindent belep a por és a kosz. Ami még érdekes, hogy sok szobából áll. Minden szobának több ajtaja van, amolyan labirintusszerű az egész.

Álmomban bementem ide, és nem csak én hanem a párom is. Hihetetlen rossz érzések fogtak el. Borzongás, félelem és mintha kísértetekkel is találkoztam volna.

Mint írtam többször előjött ez az álom. Ébredéskor rázott a hideg, rendkívül megviselt. Visszaaludni sem tudtam.

Nem értem miért álmodom ilyesmit. ( Sem nehéz vacsorát, sem alkoholt nem fogyasztottam az este.)



2019. szept. 26. 11:22
 1/3 edikszt válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen régebben.

Sokan azt mondják, hogy ez vagy ivás, depresszió, családtag elvesztése miatt van (számomra ez hülyeség, mert egyik sem történt még meg)

Nekem egy idő után elmúlt, remélem te is így jársz vele:)

2019. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Az álomfejtéshez senki sem ért. Még Freud is belebukott. Vannak persze nagyvonalú, kétértelmű magyarázatok, amik kb azt mondják, amit el akarsz hinni belőlük. De ennyi. Az álmainknak nincs jósló, vagy magyarázatra szoruló jelentése. Az agyunk folyamatosan történeteket gyárt. Átlag 14 mp-enként egyet. Éjjel is ezt teszi. A legtöbb álmunkra természetesen nem emlékezünk, csak egy-egy marad meg a hangulata miatt.
2019. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

az előző nem ért az álmodáshoz.

Szerencsére ő csak károg.


Ez egy egészen könnyen megfejthető álom.

A ház te vagy.

A sok szoba a személyiséged részei, különböző megnyilvánulásai, ezért nyílnak egymásból.

A szoba ami rendezetlen és kellemetlen a személyiséged egy olyan része amit elhanyagoltál eddig.

Újramegélhetsz, felfedezhetsz magadban valami újat.

Talán a párodhoz kapcsolódva.


Üdv

Ezüst.

2019. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!