Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek majdnem meghaltam...

Szerintetek majdnem meghaltam vagy ez csak álom volt?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka történt, aludtam és egyszer csak azt éreztem rosszul vagyok, és forog minden, és mintha valami húzna ki a testembôl engem, ilyet még soha nem éreztem korábban. Szóval mintha majdnem elhagytam volna a testem. De én gondolatban kiabáltam ne ne, nem akarom, meg hogy szeretem ezt a testet. Aztán elmúlt ez az egész szinte rögtön. Szerintem fél álomban voltam.

2020. jan. 1. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem ittam semmi alkoholt.
2020. jan. 1. 18:19
 2/5 anonim válasza:
10%
Meghaltál.
2020. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Álom
2020. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom csak én lehetek ilyen szerencsétlen,hogy itt hagynak a pi@csába...már a második ilyen élményt olvasom,a facen nemrég írta le egy srác szinte ugyanezekkel a szavakkal...Nem tudom mennyire vagy jólinformált közelgő nagy kataklizmák,Nibiru végidők és a bibliai tömeges "elragadtatás"-sal kapcsolatban,de ez annak a jele,hogy előkészítenek a testelhagyásra..

A srác is beijedt erre leálltak vele pedig már majdnem kihúzták a testéből...

mázlista...

2020. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a fejtetődön keresztül akartak kihúzni akkor már a koronacsakrád is nyitva és felkészült a szívcsakrád ...Röviden aki marad arra komoly recesszió,éhezés,háborúk majd a hosszadalmas újjáépítés vár..
2020. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!