Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma álmomban meghaltam, mit...

Ma álmomban meghaltam, mit jelent ezekkel körítve?

Figyelt kérdés

Annyit tudok h egy eletszakasz lehetseges lezarasat jelenti.

Almomban baratnokkel voltam, az oramon 19:41 volt, igy siettem h haza tudjak menni a szokásos járatommal. Ahogy futottam minden elfolyt szédülős volt, vontatott és fárasztó. Végül valahogy egy padon kotottem ki (nem jutottam el a vonathoz), a baratnők mellett akik a halalomrol beszeltek es egyik a masiknak a halalhirem mutatta. En megerintettem egyikojuket, erezte is.

Ennyire emlekszem



2018. ápr. 26. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ebből valami olyasmi jön le, hogy az életed egy új fejezethez közelít, de mielőtt abba belevágnál, még dolgod van a jelenlegivel, valamit esetleg le kell rendezni.
2018. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol voltál az álomban a barátnőkkel? És milyen helyszíneket érintettél, ajtók, helyiségek? Csak gyalog közlekedtél? A valóságban milyennek látod lelkileg a barátnőidet, történt köztetek valami? Korod, nemed?
2018. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso korben bevasarlokozpontban ami ugye egy tagas tér. Masodjara mar utcan voltam vegig. Legvegen pedig árnyas fás hely badokkal az utcán.

21 vagyok. Semmi kulonos nem tortent koztunk

2018. ápr. 26. 20:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Vegig gyalog voltam
2018. ápr. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!