Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Sok részlwte volt, ez maradt meg. Születésnapom volt, a volt osztálytársaim voltak ott legtöbben, valami félig szabadtéri helyen. A fiúktól kaptam nagyon jelentéktelen tárgyi ajándékokat, külön mentegetőztek is, hogy meg ezen kívül még az a multkori nemtudommi is ajándék, ilyen, sablonos egyszerű akándékot letudó dolgok voltak, bár az egyik legközelebbi barátom egy tényleg nagyon kicsi pár centi hosszú faékszerű háromszöges ajándékot adott, de be volt csomagolva, és nem néztem meg, A végén viszont nagy, megható "szellemi" ajándékokat, történetet meséltek, meg ilyen produkciókat adtak elő, ezek teljesen megérintettek. Főleg régebbi osztálytársaim voltak ott, akikkel 5-6 éve semmilyen komolyabb kapcsolatom sincs, akik újabbak, de tartom a kapcsolatot nem voltak jelen. A lányok külön asztalnál ültek, nem nagyon beszélgettem velük. Egy lánnyal voszont kontaktba kerültem, szintén egy régi osztálytársam, hihatetlenül belé voltam zúgva, de az is régen volt már, azóta évete kb. egyszer látom. Egy medencében szembenállva, kézenfogva táncoltunk, lassú ütemre. Egy volt tanárom is eljött, ő is készült produkcióval. Viszont volt egy másik iskolai tanár is, aki pedig az utálóimat testesítette meg, rájátszott hogy kifejezze nemtetszését, én pedig ahogy tudtam, visszavágtam. Nagyon jó élmény volt, külön jó volt, mikor eszembe jutott, hogy még más platformokon is gondolnak rám egy csomóan, ezt nem néztem meg, de gondolatban ott volt.



Adja magát az értelmezés, hogy egy ilyen alkalomkor körülrajonganak, szeretnek, és ez hiányzik, de vannak apró részletek is, amik szerintem fontosak. Mit jelethethet így ez az álom?



2020. jan. 10. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Találkoznod kell a régi osztálytársaiddal.

Szervezzetek osztálytalálkozót, a sors majd a többit az adott helyen megválaszolja. Bízz bennem! Namaste

2020. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!