Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon ideges voltam lefekvés...

Nagyon ideges voltam lefekvés előtt és egészen addig nem tudtam aludni, amíg nem álmodtam. Szerinted mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy a fejemen volt egy fekete fejhallgatóra emlékeztető kütyü, miközben az ágyamon tartózkodtam (azt nem garantálom, hogy fekszem).

Hirtelen úgy éreztem, hogy a bal oldali rész összehorpan és mint egy pumpa valami hosszú összezsírozott faágra, vagy gyökérre emlékeztető valamit kihúzott a fülemből.

Utána úgy éreztem, hogy könyebb lett a fejem, teljes nyugalmat mint alavásparalízis után. Nos. Mit gondolsz erről?



2020. jan. 7. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Még jó hogy a füledből, nem máshonnan...😄

Amúgy elég bizarr álom

2020. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy van valami, amit nem akarsz meghallani, észrevenni, észlelni? Hogy van valami, amit tudatosítanod kéne, mert lényege van , de te mindig figyelmen kívül hagyod.
2020. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit ki kellene lépned a szabadba és picit mást csinálni, mert ez ami mindig megy a fejedben nem tesz jót... és utána jobban is leszel..

Légy hálás mindenért, amid van és gondolkozz másról, vidám dolgokról..

2020. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elutasítottad magadban az érzéseidet(fekete fejhallgató), a baráti, párkapcsolati témában(ágyban tartózkodtam). De rájöttél, hogy magaddal(bal oldali) tolsz ki(mint egy pumpa), talán ezért vagy egyedül. Mert rengeteg kellemes(összezsírozott) élményből maradtál ki(faág) és nagyon be voltál gyöpösödve(gyökér). Úgy érzed tisztábbak lettek a gondolataid(könnyebb lett a fejem) és nyugodtabbá, szabadabbá vált az életed(teljes..).
2020. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!