Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Egy csaladtagommal almodtam, akivel nem apolok jo kapcsolatot.

Bejott a szobámba, és elém dobott 2db 1000-est, majd egy hatalmas számlát. Ekkozben bejott 4 vaskos, nagy darab férfi, a bal középsőnek pedig egy 30 cm-es inekciós tű volt.

A családtagom valamit mondott nekik (velem kapcsolatban- de màr nem emlekszem mit...) és én elkezdtem rohanni ki, mert tudtam, hogy a tűt ha belémszúrják, akkor elaltatnak örökre. De másik felvetésem viszont az volt, hogy csak elaltatnak, és valamit elrontanak rajtam, mire felebredek.

De nagyobb esélye volt, hogy örökre altatnak el.

Szóval, elindultam rohanva kifele, közben üvöltöttem egy másik családtagomnak segítségért, viszont elkaptak.

Ekkor pedig sokkban felébredtem.

A másik álmom az volt, hogy ugyanaz az emlitett rosszakaro csaladtagom valakivel elfogatott( ki akartam menekulni,es annyira emlekszem, hogy foldon huzott stb..) es mikor kimenekultem, akkor a macskámra rátaláltam, de addigra már megmérgezték. A fehér méreg folyt a szájából. Tesómmal is csinált valamit a családtagom, de neki nem lett baja.

A macskának viszont a tussal próbáltam a mérget kimosni a szájából, de tudtam, hogy mar nem segit. Elsirtam magam, majd ekkor is felriadtam.

Tiszta idegben keltem fel..

ezek mit jelentenek? Csak normalis valaszokat szeretnek!



2020. jan. 9. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Leginkább azt hogy valamit ekzdeni kéne ezzela viszállyal mert dolgozik benned elég rendesen tudatosan,v agy tudatalatt, talán félsz tőle, hogy nem cska rosszat akar, de valamit tesz is ellened.
2020. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az a családtagod nagyon nem szerethet. Próbálj meg vele kibékülni, de ne bízz meg benne, óvakodj tőle kicsit azért. Az ilyen álmok sok mindent elmondhatnak egy személyről. Az álmok túlóznak, de pont azért hogy megértsd a helyzeted.
2020. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!