Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Negatív álmok az exszel?

Negatív álmok az exszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy közel 1 éves kapcsolatom, aminek 4-5 hónapja lett vége. Intenzív, mely kapcsolat volt, nagy volt a szerelem. Hosszú lenne elmesélni, mi volt a szakitook, elég összetett, de a párom mondta ki a végét. Pont az összetettsége miatt sajnos folyamatosan jár az agyam, vannak miertek, amikre igazából tudhatom is a választ, csak képtelen az agyam leállni.

Szoval az elmúlt 2-3 alkalommal vele álmodtam, mindig negativat.. annyira faj mindig, szó szerint alvas közben is érzem azt a gyomorgorcsot, mint napközben, amikor eszembe jut.


Általában azt álmodom vele, hogy valahol megjelenik és nem foglalkozik velem, vagy ha beszél is hozzam, teljesen közömbös...és annyira, de annyira faj ez nekem.


Úgy tudom egyébként, hogy neki sincs kapcsolata a szakítás óta. A tegnapi álmom meg az volt, hogy közös barátaink mondtak nekem, hogy lett barátnője.. az is nagyon rossz érzés volt..


Mindenki azt írja, hogy az exevel olyanokat álmodnak, hogy újra összejönnek meg szerelmet vall nekik. Nekem meg állandóan ezek a félelemmel teli, számomra szomorú álmok maradnak..de miért? Mi az oka?



2020. jan. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sérültség és fel nem dolgozott (kapcsolat miatti )gyász.
2020. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont arról az érzésről álmodsz ami ébren is megvan benned - az elvesztés tudatosul benned álmaidban, hogy te még szeretnéd folytatni, nem akartad igazából a szíved mélyén a szakítást de bekövetkezett és nem tudod elfogadni, feldolgozni.

Lépj tovább, menj előre, minél több időt töltesz a múltban annál több időt rabolsz el a jövődtől.

2020. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 17. 19:01
 4/4 anonim válasza:
Privatban ha gondolod leirhatod a szakitas okat. Egyebkent a hianyat meg nem tudtad feldolgozni.. rengeteg felekeppen lehet ertelmezni
2020. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!