Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég furcsa álom az exszel,...

Elég furcsa álom az exszel, mi lehet rá a magyarázat?

Figyelt kérdés

Hali! Éjjel elég furcsa álmom volt az exemmel, akivel már fél éve nem vagyunk együtt, de hiányzik.

Egy buliban voltunk (ahova ma este készülök majd) és ott hátulról megölelt, én pedig adtam neki egy puszit, erre ő lesmárolt. Hirtelen a templomba kerültünk, itt is smároltunk elég feltűnően. Aztán hirtelen eltűnt, én valami füzetet kerestem és a templom mikor kiértem felgyúlt.

Valaki tudna erre valami magyarázatot adni? =/



2015. febr. 7. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és bevallotta azt, hogy szerelmes belém.
2015. febr. 7. 11:04
 2/4 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

Gyorsan jöttek az események, és kifejezted te is a szerelmed, de neked hiányzott valami a kapcsolatból, valami, amire nem jöttél rá, így ez esemény által véget ért a kapcsolat.


Az álom valószínűleg előre jelzi, hogy ez meg fog újra ismétlődni, vagy ehhez hasonló fog történni. :)

A lényeg, ha megtörténik, akkor találd meg a füzetet. :)

2015. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A füzetet mindenképp találd meg, ez a kulcsa! A felgyulladt templom a gonosz közeledtét jelezheti
2015. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát most olyan dolog történt, h exem összejött egy régi "barátnőmmel". Igen gonosz közeledte megvan :3 akkor kereshetek füzetet :3
2015. febr. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!