Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges-e asztrális utazás,...

Lehetséges-e asztrális utazás, alvás közben is?

Figyelt kérdés

Vagy az csak álom?

tudatos vagy bármily más.


Hallottam vannak, meditációs gyakorlatok, amik többnyire vezetettek. A kérdés lényegében annyi, hogy lehetséges-e ilyeneket vagy hasonlóakat tapasztalni, álomban.



2020. febr. 5. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2020. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Persze, hogy lehetséges, de nehogy azt hidd, hogy ez mindenkinek elsőre sikerül. Célszerű lenne először keresned egy asztrálmágust, aki megtanít a legfontosabb lépésekre.

Öt évvel ezelőtt én is a nulláról kezdtem, ma pedig rendszeresen visszaálmodom magamat a régmúltba, nem egyszer megváltoztattam már a történelmet is. Csak hogy egy példát említsek, a hidegháborús szörnyűségek eszkalációja utána szörnyű élet volt a Földön, de visszaálmodtam magamat a múltba és megváltoztattam a dolgok kimenetelét.

2020. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Megint leírom: nem, nem lehetséges, és aki mást állít, az ostoba veszélyesen hülye sarlatán. Nagyon magas szinten kell lenni ahhoz lelkileg, hogy akár egy mélyanalízist is elbírj, ahol esetleg magzatkori vagy az előző életbeli emléked felszakadhat, nemhogy átlagemberként álmodban asztrálutazáson vegyél részt. A személyiség nem bírja el, sem ébren, sem álmoban, a töredékét sem.
2020. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Megint leírom: természetesen lehetséges, persze nem nooboknak, meg lvl 1-es mage-eknek.

Nagyon sok munka kell hozzá, és akkor sem biztos, hogy mindenkinek sikerül, de én már sokszor visszaaludtam magam akár a történelem előtti időkbe is. Láttam a T-Rexeket is egyébként.

2020. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg jártam a holdon, csak gyenge volt a térerő
2020. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

#1, #3

köszi, ha jól értem a 3-asban, lehetséges. csak nagyon magas szinten kell lenni ahhoz lelkileg. S ez egy átlagembernek veszélyes lehet, emiatt nem.


#2, #4

wow? ;)

Vagy melyikre céloztál?

#5 miért volt gyenge?

2020. febr. 5. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Te ezek bolondok ám, már bocs, de kedves kérdező, ne hidd el nekik. "Láttam a T-rexeket is egyébként" lehetsz vagy 7 éves, de nem több. Nincs olyan hogy asztrálutazás, olyan van hogy furcsa álom, és az ilyen zavaros elméjű maguknakvaló kretének lehet többet látják mint a hétköznapi dolgos emberek akiknek nincs ideje ilyennel foglalkozni
2020. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, attól, hogy neked nem sikerül, még nem kell irigykedni másokra. Persze szar lehet a T-Rexeket csak illusztrált képekről látni.
2020. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sikerül-nem sikerül, kamuzni én is tudok :D Egyébként mielőtt nekiállsz a saját meséidet osztani, azt legalább gondold már végig hogy mit fogsz kitalálni. Ha azt mondtad volna hogy asztrálkalandodban láttad a világháborúkat, az még csak-csak. De T-rexeket nem hogy te nem láttál, hanem senki az ég egy adta világon. Azt tudod, és legfeljebb elképzelni, ami rajzokat,
2020. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

láthattál*

lemaradt

2020. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!