Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egyáltalán értelme ennek...

Van egyáltalán értelme ennek a 2 álomak?

Figyelt kérdés
az egyik:egyik kezemről mindenik müköröm letört 1 kivételével és szinte sirtam miatta...és a masodik:megiszok körülbelül 15 pohár vizet és még mindig nagyon szomjas vgyok..egyszerrűen nem múlik el a szomjúságom és még a viz is melegebb a kelleténél..
2010. júl. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

1.)Letört körömről álmodni fiatal lánynak jelent: leírhatatlan haragot egy középkorú hentes iránt, aki ír marhalábszár helyett malacfejet csempészett a szatyrunkba.

2.)Olthatatlan szomjat érezni 15 pohár meleg víz elfogyasztása után, fiatal lánynak jelent: mélységes lelkiismeret-furdalást egy 79 éves öregasszony miatt, akit elgáncsolt a templomkertben, majd a sárban meghempergetett. (Saját kutatás és álomfejtés)

2010. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha megkérhetlek értelmes válaszokat...
2010. júl. 23. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan merev! Lazíts egy kicsit ebben a kánikulában...
2010. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt k.rva nagy vihar van..szóval kánikula sehol:))
2010. júl. 23. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
a körömről nem találtam semmit. Vizet inni általában nem jó dolog. Hideg vizet inni: bánatot jelent, meleg vizet inni betegséget jelent.
2010. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó.bár nemtúl bíztató.én,anyám,meg az a pámis hánytunk.egymás után.egyik nap en maisknap ő s igy tovább.:D
2010. júl. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!