Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hatalmasak a fürdőszobák...

Miért hatalmasak a fürdőszobák az álmaiban?

Figyelt kérdés

Néha előfordul, hogy álmomban fürdőszobában, mosdóban vagyok. Minden alkalommal hatalmas.


Volt, hogy nagyszüleimnél (egyszerű emeletes faházban laknak, álmomban mindig palota) meg kellett fürdetnem egy gyereket, és nagymamám egy konkrét fedett medencéhez vezetett "ez a legjobb fürdőszobánk" mondattal kísérve.


Máskor teljes fürdő-komplexumokban jártam, sima "zuhanyzó" néven futottak.


Ma a munkahelyem mosdójában voltam (most költöztünk, eléggé picike, de ez engem nem zavar) és egy naaagy, fehér szoba volt, körülötte tele csapokkal.


Fura, rendszeresen visszatérő elem, mit jelenthet?


(amúgy arra keltem, hogy pisilnem kell, ezért álmodhattam fürdőszobáról, de miért hatalmas?)


2020. febr. 13. 09:03
 1/1 907 ***** válasza:
100%
A fürdőszoba a megtisztulás, életbeni változtatás jelképe. A hatalmas mérete arra utalhat, hogy lehet valami nagy változás fog az életedben jönni, vagy a tudatalattid így jelzi hogy valami változtatásra készülsz az életedben. Azt nem tudom, hogy minn szeretnél változtatni, vagy mi változott nálad, de ha hiszel benne akkor érdemes figyelni az álmok jelentését. :-)
2020. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!