Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol vesztek normális, minőségi...

Hol vesztek normális, minőségi kajás dobozokat, amik nem hatalmasak?

Figyelt kérdés

Csak olyanokat találok, amik vagy hatalmasak, kb. egy heti kaja beleférne egybe, vagy pedig olyat, aminek a minősége silány, tulajdonképpen eldobhatós kínai műanyagdoboz lenne (ilyet rendeltem ebayről, nem érte meg).


Ti hol vesztek normális méretű dobokat, amik 1 étkezésnyi kaját képesek magukban tartani? Lehetőleg mikrózható, fagyasztható. Az üveg dobozokon is gondolkodtam, de azok kevésbé hordozhatóak.



2019. jún. 21. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Sparban vettem ilyen műanyag dobozkákat, nem a legjobb minőség nyilván de nekem megfelelt.
2019. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a tescoban találtam tök jókat. Mindenféle méret volt, elég erősek és jól is záródnak.
2019. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Pepco-t megnézheted, ha van a környéken. Ott elég jó áron, használható minőségűek is szoktak lenni.
2019. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sparban, tescoban, kütyüboltokban pl one euro market. Teljesen értelmetlen és fölösleges volt az eBayre menned amikor valószínűleg pár sarokra van tőled.
2019. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vasedény boltokban van mindenféle.

Kicsi nagy magas lapos sima meg hőálló is.

2019. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!