Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodni szeretnék...

Tudatos álmodni szeretnék hosszabban is, mert eddig csak rövid ideig ment, azt a technikát szeretném amikor tudatosan alszunk el, kerülünk be az álomba, ez majdnem sikerül nekem, de többi lent,?

Figyelt kérdés
( szerintem ) csak amikor már nagyon benne vok, akkor beilyedek és abbahagyom ( volt olyan, hogy éreztem, hogy nem kell lélegeznem ) esetleg ha folytatom szerintetek sikerülhet?
2010. júl. 23. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :)

Én is sokáig így voltam vele. Ahogy látom, te a WILD technikát használod. Az ember agya ösztönösen megijed, nem kell ettől elmennie a kedvednek. Ha kitartóan gyakorolsz, és minden nap egy kicsivel tovább tartod fent az adott állapotot, akkor teljesen biztos, hogy sikerül :)


Ha bármi kérdeznivalód van még, itt nyugodtan felteheted, én és más fórumozók is szívesen válaszolunk bármely kérdésedre!

Itt van a fórum lapja: [link]

2010. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ , egy valamit kérdeznék még , ha tegyük fel sikerül nem megijednem ( XD) akkor szinte teljesen biztos , hogy tudatosan találom magam az álomban?
2010. júl. 23. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, nem garantálja azt, hogy tudatos álmod lesz, ugyanis az agyad, ha nem koncentrálsz eléggé, és nem vagy TUDATÁBAN végig annak, hogy ÁLMODSZ, akkor elveszted az önkontrollt, és sima, hétköznapi álomba zuhanhatsz.
2010. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó ezt tudom , de tegyük fel ha végig koncentrálok , hogy " csak álmodni fogok , tudni fogok , hogy álom " stb , akkor elvileg ja nem?
2010. júl. 23. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, igen, ha végig koncentrálsz, akkor tudnod kell ,hogy csak álom, ha pedig nem tudod, akkor nem volt tökéletes a technikád.
2010. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!