Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig ugyanazzal a ferfivel...

Mindig ugyanazzal a ferfivel almodni?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi, tobbszor lattam mar eloben, viszont nem kulonosebben gondoltam tobbet ebbe az egeszbe. O egeszen mas korokben mozog, es mint pasi sokkal vonzobb mint en noben. Viszont hetente egyszer minimum vele almodok es kezd mar mar zavaro lenni. Egy buliban egyszer osszefutottunk, ahol ket ferfi is akikkel voltam megemlitettek, hogy nagyon feltunoen nez engem (pedig a parja ott ult mellette) es kerdeztek, hogy ismerem e.. Viszont nem erzem azt, hogy en most megszeretnem ismerni, nem is tudom elkepzelni hogy mi beszelgessunk (nincs mar egyutt a novel). Akkor megis miert jelenik meg? Nem vagyok az a fajta ember, aki varja a sultgalambot, volt hogy en kezdemenyeztem beszelgetest, talalkozot. De nala megsem erzem, viszont mindig vele almodok :D

Koszonom ha esetleg megosztanatok veletek volt e ilyen vagy mit jelenthet :)


2020. febr. 24. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon vágysz rá, vagy nagyon félsz tőle.
2020. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felni? Miert kellene felnem tole? Nem egyaltalan. A vagyakozas pedig lehetseges, de ha annyira eros lenne lepnek az ugy erdekeben.
2020. febr. 24. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Biblia 145. paragrafus 5. bekezdés:

"Majd mondá Isten: kit ugyanazon férfi álmában többszöri alkalommal meglátogat, nem vár reá vidám jövő. Lelke sátáni rituálék fogja marad mind az idők végezetéig."

2020. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert vágysz rá. De elérhetetlennek tűnik, azok miatt, amiket leírtál.
2020. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz kertitörpével. Kérdező óvakodj a törpétől 😀 és az irományaitól. Hehe


Itt ez az idézet szimplán a függőséget írja le szimbolikusan semmi többet, de az egész Biblia egy összeollózott cserélgetett iromány. Nem egyseges az egész és van hogy lopkodtak is a keresztények. Szerintem nagy többségére azt se tudtak hogy micsoda amire ok rettenetet hisznek az lehet szimplan egy kodolt iromany az emberek viselkedeserol. De mint irtam összeollózták az egészet. De nem csak a Bibiliával van igy.Lsd. Karácsony régen kr.e. a napkultusz volt aztán a keresztények Jézus születesenek ünnepét csináltak belole de Jézus nem is akkor született.



Szóval itt egész egyszerűen nagyon bejön neked de te magad sem vagy tisztába vele. A tudatalattid viszont igen. Valószinűleg azért nem kezdeményezel te mert a férfin érzed hogy az a tipus aki férfi. Ami annyit jelent hogy nincs szüksége arra hogy egy nő kezdeményezzen mert ha érdekli ő maha fog lépni. De attól nem fog kinozni a pokol maximum a tudatalattid üzenget hogy bejön, bejön, bejön. Egy visszatérő álom egy bejön üzenet. Újabb visszatérő álom újabb bejön üzenet és lehetne folytatni a sort. 😀 hehe

2020. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* mert ha érdekli ő maga fog lépni javítva
2020. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egy visszatérő álom egy bejön üzenet."


Köszönjük a kommentet. Sajnos a google fordito nem ismeri fel a nyelvet.

2020. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kertitörpe neked nem is kell érteni se a gugli fordítónak. A gugli fordító is necc. :D
2020. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!