Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Folyton ugyanazzal az emberrel álmodok!

Figyelt kérdés
Az illető az aki tetszik nekem. Volt valami, ami miatt nem beszél velem (fogalmam sincs miért). Régebben is sokat álmodtam azzal hogy kibékülünk. Mostmár egy komolyabb szintre jutott a dolog, szinte minden nap vele álmodok furcsa dolgokat úgy, hogy az anyja (!) is szerepel. Pl:ma azt álmodtam hogy volt a középiskolás keringő (pedig azon már elég rég túl vagyunk)ês egy volt oszt. társamal táncolt (és ott volt az anyja is). De van olyan is hogy csak simán előbukkan és újra beszélgetni kezdtünk. Tudom ,zavaros ez az egész ,a lényeg h vele álmodok meg nem történt dolgokat amik végén mindig újra béke van. Mit jelenthet? És miért álmodok vele zavaróan sokat?

2019. jún. 22. 09:25
 1/1 anonim válasza:

Szia! Vágysz rá, egész nap rá gondolsz, éjszaka a tudatalattid ezt feldolgozza. Amikor fél évig külön voltam a pasimól egész nap rajta kattogtam, ebből következik, hogy éjszaka rólam álmodtam. Ennyi!

Mióta kibékűltünk egyszer egy évben ha álmodon vele :)

2019. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!