Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy idegen ember...

GreatLear kérdése:

Mit jelent egy idegen ember halálával álmodni?

Figyelt kérdés
Tv-ben láttam hogy egy elmebeteg mire készül. Odamentem, ott volt egy csomó ember. Egy szál gatyában akart leugrani nagyon magasról egy jeges vízbe, aminek a tetején jég volt. Meg is tette. Be szakadt a jég, kapálózott, de nem segítettem neki majd a szemem előtt elmerült. Nem találták meg.

2020. márc. 2. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy többet foglalkozol mások életével, mint kellene...
2020. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyhén szorongásos álom, lefordítom: látod, hogy valami nagyon rossz be fog következni a jövőbeli életedben s úgy érzed nem tudsz, vagy nem akarsz tenni ellene.

Ha meg akarod fejteni pontosan a kérdést és felfedezni a tudat alattid üzenetét akkor a következő kérdéseket tedd fel magadnak: ki volt az ember akit láttál, ha meg tudod volna szólalni mit mondott volna, vádolt volna-e valamivel, miért nem segítettél neki, tehetetlennek vagy közömbösnek érezted magad, a "csomó ember" ki volt, mit mondtak, mit csináltak?

2020. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!