Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Idegen aki azt mondta, hogy...

Idegen aki azt mondta, hogy visszatér. Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam előadását kellett végighallgatni az utcán de én untam ezert piszkalodtam ott volt a volt osztalytarsam baratnoje is akit úgyszintén szidtam.Ez az egesz jelenet az utcánk előtti téren zajlott.Nagyon fáradtan elindultam haza az utcánkban. Olyan fáradtan hogy járni alig tudtam.Pont egy srac ment el mellettem akitől segítséget kertem de amikor elbotlottam azt hitte hogy nem vagyok magamnál és nem a fáradságtól szédelgek.Amikor bebizonyítottam, hogy tényleg csak fáradt vagyok akkor hajlandó volt segíteni.Hazakísért és behívtam a házba.Nekem Wc re kellett mennem de nem szerettem volna otthagyni egyedül mert kezdettől fogva furcsa alak volt de egyedül nem tudtam volna hazamenni.Elment wc re aztán én amikor rajtakaptam hogy kirabol.Kimentünk az utcára és elkezdtünk verekedni.Csak az arcát ütöttem.Sokszor megutottem amikor azt mondta hogy visszatér és vége lett az álomnak.

2016. dec. 25. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Wc re kellett mennem

Elment wc re


Most te, vagy ő, vagy mindketten mentetek a WC-re, ... kell még egy kicsit dolgozni rajta, esetleg egy jó adag alvás után, kipihenten, kerekebb történet jön össze belőle.

2016. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először ő aztán én és amikor kijöttem a wc ről láttam meg hogy kirabol.
2016. dec. 25. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmaidból tanul az ember!


Talán ha nem piszkálódtál volna, nem bántottad volna az osztálytársaidat ez nem történt volna meg , mert hazakísértek volna.


Másik, hogy azért rabolt ki, mert kihasználtad/ítélkeztél?

- Szükséged volt a segítségre-> segített rajtad valaki

-Nem ismerted azt az embert-> megítélted az elején (fura)

-Mivel nem bíztál benne ezért megkaptad a magadét , úgymond


Szerintem, ha az életben figyelsz arra, hogy ne ítélkezz, ne piszkálódj. Nem fog visszatérni azaz idegen!

2016. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. dec. 25. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Számíthatsz rá, hogy valamikor majd a valóságban is felbukkan ez az alak az életedben.Fel fogod ismerni.Legyél óvatos vele.
2016. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon emlékszem az arcára vagy majd beugrik?
2016. dec. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!