Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha meghalok a...

Lalkakisapi kérdése:

Mit jelent ha meghalok a saját álmomban?

Figyelt kérdés
Ez már egy többször visszatérő álom. Lehet hogy van köze ahhoz hogy paranoiás vagyok?

2020. márc. 4. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van valami jelentősége lehet félsz a haláltól
2020. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Valamire rá akar ébreszteni ezzel téged az Univerzum. Amikor velem ez megtörtént, akkor utána az álomból kiébredve megtapasztaltam egy pillanatra a tiszta tudatot. De nem csak meghaltam, hanem ténylegesen megsemmisültem. Vagyis nem én, hanem a hamis én.
2020. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:

Új életszakasz kezdete.

Én egyszer haltam meg álmomban, egy olyan emberrel, akivel előző életbeli kötődés miatt ebben az életben is erős vonzódás alakult ki. Utólag látom, hogy arra ment ki az álom, hogy le kell, hogy zárjuk ezt a kapcsolatot kettőnk között és tovább kell lépnünk. Álmomban még szellemként láttam, ahogy kihúzzák a kocsinkat a vízből, és ott ülünk benne mindketten, ezt most annak feleltetném meg, hogy vissza-visszagondolunk, hogy milyen jó lett volna, ha, de ennél nem több.

Egy másik kérdésnél olvastam, hogy valaki a családjával lett öngyilkos, ő valószínűleg nemsokára el fog kerülni a családja közeléből valamilyen oknál fogva. Talán elköltözik és saját lábra áll, a lényeg, hogy a szoros kapcsolata, a gyermek-szerepe a családban megszűnik.

2020. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!