Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban láttam a saját...

álmomban láttam a saját temetésem van vmi jelentősége?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Attól függ milyen életed van, pl.; használsz drogot?, iszol? Vannak ellenségeid akik meg akarnak ölni? Vagy szenvedsz depresszióban? Azért kérdezem, mert ha egyik sem akkor lehet hogy bekövetkezik....sajnálom hogy nyers vagyok de én is megálmodtam az elmúl 20 év alatt sok mindent....Csak sokáig nem hitte el anyám sem egészen az utolsó légikatasztrófáig....Megálmodtam ahogy zuhan egy gép 2013 ban és sok holltest hever mindenütt,de nem tudtam, hol vagyok, később 2 nap múlva halottam a híreket, lelőtték a Malaysian Airlanes gépét ukraina felett. Vannak akik megálmodnak dolgokat, de elég ilyesztő ,ha a saját halálod álmodod meg, ezen lehet változtatni, csak életmódot kell váltani. Nem tudom hogy élsz, lehet sok a bankhiteled.
2017. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, ha megálmodtad.. nem véletlenül történt :)

De ez nem feltétlenül negatív álom.., mit érzel belül?


Szimbolizálhatja azt is, hogy lesz egy sors fordító szakaszod, és megfogsz változni, azaz eltemeted "régi" önmagad :-)

2017. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gergelice16 ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy annyira félsz a haláltól, hogy ez nem hagy nyugodni még éjszaka sem
2017. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érettségi?
2017. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!