Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírás az álmomban?

Sírás az álmomban?

Figyelt kérdés

Az álmomban síelni mentünk, de a felvonóra többszöri próbálkozás után sem sikerült felülni, egyre közelebb csúsztam és mindig elment mellettem. Egy barátom gond nélkül felment,irigy is voltam rá. Aztán kiderült, hogy síbakancs sincs nálam, így még ha feljutottam volna sem tudtam volna mit kezdeni,elkezdtem bőgni,amit valóságban sosem szoktam, de nyilván nem oldódott meg a helyzet.


Lehet ez egy tökéletes analógiája az életemnek, vagy csak beleképzelem? (2.félév egyetemen, de nem igazan sikerült beilleszkedni/megszeretni a pályát, amit választottam)



2020. márc. 4. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon akarsz, ami a környezetednek sikerült, neked meg nem. Gondolom ez az egyetemen való beilleszkedés. Amúgy én is pontosan így vagyok, 2. félév és nem sikerült beilleszkedni egyáltalán. Mondjuk nem is próbálkozom. Gondolj arra, hogy azért vagy ott, hogy megszerezd a diplomát, semmi másért. Barátkozni egyetemen kívül is tudsz.
2020. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyhén szorongásos álmod volt, azt képezte le hogy szeretnél valamit elérni, vágysz valamire, de úgy érzed gátolnak benne, külső erők "visszahúznak" nem tudod elérni, míg másoknak meg sikerül. Az, hogy nem volt nálad bakancs ugyanebbe a képbe illeszkedik bele. Az hogy sírtál - régi gyerekkori emlékeid jöttek vissza, az álmok a tudat alattid egyik legtisztább, nem irányított megnyilvánulásai.
2020. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!