Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álmomban meg akarnak...

Minden álmomban meg akarnak ölni miért?

Figyelt kérdés
Majdnem minden este mikor álmodom meg akarnak ölni, sokszor sírva kelek, nem tudok menekülni, nagyon ritka ha valami jót álmodok.. Nincs konkrétan semmi nagy trauma az életemben, nemtudom mitől lehet. Gyilkosok es szörnyek is támadnak egyaránt és fáj ha bántani sikerül nekik. Valami ötlet? 16/L

2018. aug. 27. 16:05
 1/9 leértékelt ***** válasza:
Rád untak az álom projekciók és az életedre akarnak törni. Azt kérdeznéd miért? Túl sokat alszol és naplót is vezetsz róluk a [link] -n... ez már személyi jogok megsértése, ami törvénybe ütközik...az álomvilág szerint. Számukra te csak egy élő poloska vagy, azaz poloskoid.
2018. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dettő, rittka az az álom ahol nem csordul ki az agresszió... lehet ok feszültség halmozódott fel benned az uttóbbi időben, s ez a fruszráció rajtad keresztűl akar kitörni, ezért támadhat tömegesen álmodban.
2018. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szüleiddel beszéltél erről? Pszichológusnak szerintem nem ártana elmondanod ezeket. :) vagy neten lehet van valami trükk hogy hogyan lehet nyugodt alvásod, bár nem tudom, sose próbáltam még egyet sem. Mindenesetre sok sikert!
2018. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 leértékelt ***** válasza:
Ezen a fórumon folyton a pszichológussal dobáloznak... Vajon csak azok írnak ide, akik ahhoz járnak? 🤔 Elég drágák az átkozottak 8-15 ezer körül vannak alkalmanként. Egy ilyen esetért jól kaszálnának. Jó is lenne, ha mindenki ahhoz járna, senkit nem zavarna a lelkifröccsével. Á, mindjárt megérkeznek az előző élet hívők és rád beszélik hogy előző életedben meggyilkoltak vagy ilyesmi. Fogad részvétem!
2018. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elso komment viszont frappans volt koszonom:D
2018. aug. 27. 18:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva semmi termeszetfeletti vagy vallasos dologra nem tudnanak rabeszelni eleg realista ember vagyok. Sokszor vagyok depressziv es ezt azzal probalom kompenzalni hogy sokat alszom viszont meg ott sem hagynak nyugodni ezek a dolgok🤷🏽‍♀️
2018. aug. 27. 18:30
 7/9 anonim válasza:
Akkor "leértékelt", mondj ötletet, hogy mit csináljon. ^^ ezen a fórumon csak szidják azokat akik megpróbálnak segíteni valahogy. De persze az én qrva anyám. :D na mindegy. Egyébként igen, elismerem, valóban drága a pszichológus.
2018. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Múltkor én is azt álmodtam, hogy meghalok. Én összeálmodok mindent, már semmi nem zavar. De ez a múltkori, ez ijesztő volt. A holdfogyatkozástól álmodtam ilyen rosszat.

Most meg telihold van. Ez zavaró, az biztos, mindenkinek.

Utánanéztem annak is, hogy a Mars bolygó milyen asztrológiai szempontból. (én szeretem nézni az eget, csillagokat, bolygókat) A Mars az rohadt fényes mostanában, dél felé kell csak nézni(most már inkább délnyugat)! Asztrológiai szempontból rosszat jelent ez a bolygó, legalábbis azt írják, ha erősebb a fénye, mint a Vénuszé, akkor az rosszat jelent. Nem akarom megsaccolni, hányszor fényesebb a Vénusznál mostanában. Mindenki nézze meg!

A Hold meg csak úgy mozgatja az óceánokat, nekünk hány százalékunk víz? Akkor mitől gondoljuk, hogy minket nem befolyásol?

Mikor szoktál ilyen rosszakat álmodni kedves kérdező? Lehet köze a csillagállásoknak, Holdnak?

2018. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem probalkoz valami szorakoztato vagy szamodra kellemes tevekenyseggel, baratokkal kacagni...meg ilyesmi. En depresszios voltam, remelem h csak voltam. Legalább is mikor nekialltam a reģi kedvelt dolgaimat csinalni, azota jobb a kozerzetem, az almok nem javultak csak nem annyira gyakori a meszarszek. Ez csak tipp
2018. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!