Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Külső szemlélőként gyűrűvel...

Külső szemlélőként gyűrűvel és vitával álmodni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Röviden: Van egy titkos szeretői viszonyom,havi 2-3 alkalommal szexelünk,mindig nálam,mert én egyedül élek, viszont neki párja van, eljegyezték egymást, de gyűrűt nem hord. Letisztáztuk a szerepeket az elején, csak szex, nem képzelük bele többet.


Az álom:

Egy ismeretlen házban voltunk,ültünk az ágy szélén, a szeretőm feszült volt,és egy ezüst gyűrűt forgatott az ujján, de nem szólt semmit. Majd megjelent egy ismeretlen fekete hajú lány, beszélgetni kezdtek.


A lány kérdezte őt, hogy biztos benne, biztos ezt akarja, feleségül akarja venni a párját, hibát követ el, ha rossz embert választ. Ezen annyira összevesztek, hogy szeretőm elkülde a lányt, majd földhöz vágta a gyűrűt, és elviharzott a lakásból.


Nagyon élethű volt, végig tudtam álmomban, hogy külső szemlélő vagyok, nem tudták, hogy ott vagyok. Nagyon rosszul éreztem magam, ami ébredés után is bennem maradt.


Köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 6. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:
nyilván tudat alatt azt szeretnéd, ha otthagyná, am meg ne legyél már g*ci :/
2020. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!