Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha arról álmodtam,...

Mit jelent ha arról álmodtam, hogy fából készült gyűrűvel jegyzett el a párom?

Figyelt kérdés

Az álomban nem az eljegyzésen volt a hangsúly hanem azon hogy a gyűrű fából készült. Általában tudom irányítani az álmaimat, ezt is sikerült, de ez a részlet nagyon érdekelne. Nem tudom megfejteni.

(Az még fontos lehet, hogy nem vagyok eljegyezve, de elképzelhető a jelekből ítélve, hogy hamarosan el leszek. Van ennek jelentősége?) Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 20. 10:01
 1/5 anonim válasza:
Túlságosan családcentrikus vagy . Mindennél jobban vágysza arra hogy elvegyenek .de szegény vagy isgy nem telik gyűrűre
2017. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából egyke vagyok, kicsit sem család centrikus, mert nincs valami nagy családom, barátaim se nagyon. Szegénynek sem mondhatom magam, de azért kőgazdagok sem vagyunk. Nem sürgetném az eljegyzést sem, de már nagyon rég vagyunk együtt így ismerem a párom és a jelekből mintha azt lehetne kivenni hogy lehet hogy tervez valamit, vagy fontolóra vette.

Köszönöm a válaszod, azért elgondolkodtató, de nem hiszem hogy ez lenne a megoldás. Már mindennek utána néztem amit a neten találtam, vagy itt, de egyik sem felel meg az álmomnak. Várok még válaszokat. Ha valaki tud kérem ne tartda magában :)

2017. jún. 20. 13:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Tartsa*
2017. jún. 20. 13:47
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez így hülye kérdés. Nincs ennek ilyen jelentése. Az álom sok gondolat, talasztalat, érzés stb.-ből összeállt kép. Én álmodtam olyat, hogy egy volt tanárom egy uszodában repült, mégse vagyok se stréber, se madár.
2017. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4, ez tetszik! Megnevettettél.

Nyilván én is álmodtam már baromságot, azt nem is akartam értelmezni/megfejteni. De azt éreztem talán ennek lehetett valami jelentősége.

2017. jún. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!