Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent gyűrűvel álmodni?

Mit jelent gyűrűvel álmodni?

Figyelt kérdés
A gyűrűt nővéremtől kaptam pár éve,virágszirom tetejű,ezüstből van. Vele nagyon jó a kapcsolatom. Párom van,de nem vagyunk házasok,a kapcsolatunk eléggé hektikus,de hűtlenségről én tudomásom szerint nincsen szó. A gyűrűt álmomban nem kerestem,valami alatt találtam meg porral fedve. Nem tudtam,hogy elveszett,egyszer csak ott volt. Az általános dolgokat elolvastam a gyűrűvel álmodni témában,de egyik sem illik erre az esetre. Kövek sincsenek a gyűrűn. Megköszönöm a segítő hozzászólásokat! 32/ L

#gyűrű #Megtalált gyűrű
2017. márc. 22. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2017. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy előző életedben le voltál Gollam.
2017. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thoomas26 ***** válasza:

Lehetséges, hogy a gyűrű az álmodban a nővéredet szimbolizálja. Jó a kapcsolatod vele, de lehet, hogy mostanában elhanyagoltad kissé, s kicsit le kéne porolni a kettőtök viszonyát.

Az álmok igazi jelentése azonban annyira egyedi, hogy a legtökéletesebb jelentésére mindig az álmodó jöhet rá.

2017. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az Frodó?Már a megyében is van net?
2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32 éves lány?Ön már nő!:)
2017. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!