Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmokat hogyan kell értelmezni...

Álmokat hogyan kell értelmezni? Akik ált. Nyomasztóakat álmodtak hogyan érték el, hogy változzon? Mit vettél észre, milyen napi "tartalom" után, mit álmodsz?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

En arra jöttem ra összefügg a közérzettel.

Pl ha làzas vagyok vagy tul meleg van, folyamat rémàlmaim vannak.

Vagy azutan is mikor szakitottunk az exszel es nem tudtam feldolgozni.

Szoval mindig összefüggesben volt valamivel az àlmom.


Amikor tul sokat voltam egyedül olyankor àlmomban meg mindig baràtokkal logtam csavarogtam.

2020. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Es amikor legcsöhurutom volt azt almodtam hogy megfulladok es korhazban kezelnek es àlmomban is megfulladok. Arra ebredtem hogy nem kapok levegöt.

Alig birtam lélegezni napközben is fulladtam folyamat. De nem voltam köhögös nem a tüdöm volt gyulladt.

Erre a haziorvos (a valosagban)ramfogta hogy semmi bajom(mert meghallgatva nem hallott semmit) biztos csak logni akarok. Kivertem a balhet mire felirt antibiotikumot.

Hat nem kivanom senkinek azt a kint amig fulladtam es csak aprankent tudtam levegöt venni.

2020. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álom tükrözheti a jelenlegi lelkiállapotodat is, azonkívül, hogy feldolgozza a napi élményeidet. Lehet az egy hosszabb ideje tartó dolog, ami nyomaszt téged belül. Az álmodat megfejtheted, ha átgondolod, hogy miken szoktál mostanában rágódni, vagy mitől vagy feszült, esetleg a helyzeteket, amik rosszul érintettek. Ha össze tudod kötni, hogy melyik álmoddal lehet kapcsolatban a szituáció, akkor ki tudod következtetni a jelentést is. Az mindig sokat számít, hogy mit érzel az álmodban, mert valószínűleg ezeket az érzéseket nyomod el magadban a problémáddal kapcsolatban. Pl. legutóbb találkoztál a pároddal, de egy kicsit furán viselkedett, mintha rejtegette volna a telefonját. Nem akartál vele foglalkozni, ezért figyelmen kívül hagytad az érzést, nem kezdtél el aggódni a dolgon. Ezután elfelejtve a problémát, vidáman lefeküdtél aludni, majd azt álmodtad, hogy a párod egy másik emberrel érzi jól magat éppen. Igazából csak annyi történt, hogy kizártál egy félelemmel eltöltő gondolatot a tudatodból, ami aztán megjelent álmodban, hogy "emlékeztessen", hogy ez annyira nem kis probléma, mert téged belül valamennyire felkavart az a lehetséges opció, hogy a párod talán mással randizgat. Ilyenkor azt teheted, hogy átgondolod a helyzezet (a valódit), hogy mennyire reális, és ha tényleg úgy érzed, hogy ez téged bánt, akkor megbeszéled a pároddal (mert ezzel oldod fel úgymond a feszültséget magadban). Ez a folyamat/elemzés ugyanúgy működik a többi álomnál is, csak sok esetben szimbólumokban jelennek meg a problémák, egy másik szituációban, más szereplőkkel, de hasonló érzésekkel. Akkor nehezebb egy fokkal, de ott is figyelni kell, mi milyen érzést vált ki belőled, és tulajdonképpen az álmodbeli érzések alapján próbálod megtalálni azt az érzést, amit a valóságban tapasztalatál egy bizonyos helyzetben, és abból már ki tudsz indulni.
2020. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!