Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodom hogy összejövök...

Azt álmodom hogy összejövök egy lánnyal akivel már nem vagyok jóba jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
de az álmok mindig nagyon jól esnek annak ellenére hogy a lány megbántott. Letisztáznám hogy én is lány vagyok és neki mondtam el először hogy meleg vagyok és nem sokkal az után álmodtam vele olyat hogy összejövünk különféle helyekre elmegyünk jól érezzük magunkat és minden happy. November-október környékén összevesztünk de mai napig szoktam azt álmodni hogy kéz a kézbe vagyunk egymás fülébe suttogunk elmegy és én közbe végig simítom a kezem rajta meg ilyenek. Mindig amikor felébredek nagyon boldog vagyok de ott van az is hogy a nagyon megbántott. Jelenthetnek valamit az álmok?

2020. márc. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent hogy soha nem lesz vele kapcsolatod.
2020. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mi a csillagjegyed?
2020. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mérleg
2020. márc. 19. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy te még vágysz rá, még ha napközben el is nyomod ezt az érzést. Az álmaink sűrűn a gondolatainkat, tudatalatti gondolatainkat dolgozzák fel.


Miért nem keresed meg?

2020. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!