Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már több napja arról álmodok...

Safi kérdése:

Már több napja arról álmodok hogy összejövök egy olyan lánnyal aki annyira nem is tetszik, csak barátok vagyunk! Az álomban mégis olyan szerelmet érzek iránta amit még sose! Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha ő az igazi, akkor mért nem érzem ezt iránta amikor ébren vagyok? Nem tudom mi tévő legyek!
2012. jan. 28. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmainkban megtesszük azt amit szeretnénk, és néha a tudatallatink is üzen. Lehet h csak tudatallatt szereted, és talán később képes leszel belészeretni. (bár ez csak az én véleményem)
2012. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változhat az ember szép ízlése, 1-2 csaj akikbe régen szerelmes voltam, utólag visszagondolva nem volt a legszebb.
2012. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérlek, ez az agyad legalsó rétege, ahol az állati ösztönök vannak, Lehet, hopgy felső rétege az agyadnak, amitől civilzált ember vagy, azt mondja, nem szereted annyira ezt a lányt, de ott legalul az állati ösztöneid kívánják őt, és az is lehet, hogy vele lennél a legboldogabb.
2013. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!