Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is vannak hasonló UFÓS...

Másnak is vannak hasonló UFÓS rémálmai? Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Ma éjjel 2 óra körül arra riadtam fel, hogy baromi rosszat álmodtam.


Egy tetőterasz-szerűségen voltam sokad magammal emberek (idősek, fiatalok, gyerekek) éjjel volt és hirtelen fényár esett ránk felülről és jöttek az idegenek és mindenkit el akartak rabolni - esélytelen volt ellenük a védekezés.


Nem mertem rájuk nézni, mert tudtam, hogy hogy néznek ki, de nem akartam őket látni megint, csak homályosan (szürkék, kopaszok, nagy fekete szemekkel) és annyira reménytelen, kiszolgáltatott volt a helyzet, hogy a félelemtől majdnem szívinfarktust kaptam, amikor felébredtem.


Utána még fél óráig zakatolt a szívem és annyira féltem, hogy nem mertem lekapcsolni a villanyt, mert nagyon rossz érzésem volt.


Már nem először álmodok ilyen "elrablásosat" és gyerekkorom óta visszatér időnként az egész és van benne valami életszerű, valami olyan, mintha megtörtént volna már vagy meg fog történni, olyan valóságosnak tűnik a félelem és nem az a szokásos, hogy ébredés után nyugodtan visszaalszik az ember, hanem olyan nagyon sokáig nyugtalanító.


Más témában nem szoktak rémálmaim lenni, de ezek az idegenek visszatérő elemei az életemnek és sokszor van, hogy éjjel felkiabálok.


Nincsenek káros szenvedélyeim, nem zabálok be vacsira, nem nézek horrort stb, szóval semmilyen előzménye, oka nincs az ilyen "álmoknak" és teljesen random jönnek időnként.


Sokszor csak azt látom álmomban, hogy fények jelennek meg az éjjeli égbolton és rengeteg és jönnek és az ablaküvegen keresztül is be tud jönni az a fény és hatalmas erővel vonzani képes kifelé és hiába kiabál az ember, senki nem segíthet, senki nem hallja - sokszor teljes bénultság érzés is van, amikor kiáltanék, de nem tudok vagy mozdulnék, de nem tudok. És nem akarom, hogy felém nyúljanak, komolyan nagyon rettenetes érzés az egész!


Úgy érzem, van valami, ami tudat alatt rejtve van előttem, de ahhoz túl gyáva lennék, hogy pl. egy regressziós hipnózisban felszínre hozzam, vagy hogy szembe nézzek vele, így jobb arra fogni, hogy csak egy rossz álom, de mégis zavaró és úgy érzem, hogy az egész életem minőségére kihat.


A kérdésem az, hogy van-e itt valaki olyan, akinek hasonlóan szoktak ilyen ufós rémálmai lenni és ő miket lát, tapasztal álmában?


Miért vannak ezek?


Lehet, hogy ezek jósálmok és a jövőben várható egy invázió?


Azért is vagyok megijedve, mert a nagymamám anno megálmodta jóval előtte pl. a II. világháború kitörését és Hitlert, de én is álmodtam már olyasmit, ami később valóra vált, szóval para van.


Valaki küzd hasonló "élményekkel", amiről itt névtelenül nyilatkozna?


Sajnos ezekkel a dolgokkal nem lehet hova fordulni, mert vagy bolondnak nyilvánítják az embert és teletömnék bogyókkal vagy azt hinnék, hogy viccel, trollkodik.


Pedig a kérdés nagyon is komoly és valahogy olyan megnyugtató érzés lenne pár jó szó valakitől!


Sajnos a családommal nem lehet erről beszélni, mert ők nem nyitottak az ilyesmik terén és csak felidegesítem őket.


Köszi, ha valaki normálisan válaszol!



2020. márc. 25. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg 907et. Irj neki szerintem. Az UFO kategoriaban szokott lenni
2020. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Nekem gyerekkoromban voltak ilyen álmaim.

Nézz utána a paraszomniának. Lehetséges, hogy te is abban szenvedsz.


Én olyanokat álmodtam, hogy a levegő "besűrűsödik", furcsa alkonyfény van a szobában és nem tudok mozogni, nem tudok kiáltani, beszélni. És akkor ott áll az a magas lény.

A 80-90es években sokan álmodtak hasonlóakat.

2020. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Sima álom
2020. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
vércukorszint rendben?
2020. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

[link]


[link]


Kettes vagyok. Tudom izgalmasabb azt hinni, hogy valami nagy dolog fog történni veled, de ezek sima folyamatok.

2020. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg (ha tényleg létezik ilyen) lehetett eltérítéses élményed. Annak emléke jön ilyesképp elő. Olvasgasd azokat a beszámolókat, könyveket, amiket ilyen találkozásokrol írtak.
2020. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Izé... nem ilyen jelenetek voltak a Tom Cruise "féle" világok harca remake-ben? :)


Ezek szorongásos álmok, amik ufó "formában" öltenek testet. Pszichológus tud segíteni. Nem fog kényszerzubbonyt rád húzni, hanem segíteni fog megfejteni a rémálmaid (szorongásaid) okát. Kényszer gyógykezelést csak annál rendelnek el aki köz- és önveszélyes, te meg (remélhetőleg) nem vagy az.

2020. márc. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 907 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Sajnos valóban igaz, hogy sokan őrültnek nyilvánítják az embert ha ilyenről nyilatkozik, sokan tapasztalat hiányában vagy félelmek miatt megpróbálnak nem hinni neki, egyszerűen megbélyegezni a másikat egy nemnormális "cédulával", ez oda vezet hogy sokan nem mernek beszélni az ilyen élményekről. Én hiszek neked, ne gondolj arra hogy megbolondultál, nyugodtan beszélj arról, amit ilyen úton átélsz, szívesen "meghallgatlak".


Alvásparalízis, zavar előfordulhat ugyan, viszont szinte kizárt hogy gyermekkorod óta az kísértene, főleg ugyanabban a képben.


A félelmen, erős szívdobogáson kívül milyen tünetek jelentkeznek? (Pánikbetegség? Izzadás? Rejtélyes bőrelváltozások, zúzódás, sérülések? Hányinger van?)

Egyes idegen fajok képesek megmásítani, törölni az ember emlékeit, néhány emlékkép sok esetben így is előjön, akár álomkép formájában.

Megpróbálhatod ha szeretnéd a regressziós hipnózist, de légy óvatos és fokozatos!

2020. márc. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Léteznek ilyen lények, de én azt ajánlom sokat ne olvasgass utánuk.

Nem kell félned tőlük, de azért barátkozni sem javasolt.

A szürkék alapvetően nem olyan durvák, mint a gyíkemberek.

Na azoktól védjen meg a Jóisten!:D


Nem vagy bolond, azonban jól teszed, hogy nem beszélsz erről senkinek sem.

Én is tapasztaltam már hasonlót, nem kellemes....

2020. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HunLo ***** válasza:

,,A kérdésem az, hogy van-e itt valaki olyan, akinek hasonlóan szoktak ilyen ufós rémálmai lenni és ő miket lát, tapasztal álmában?"



Korábban már elraboltak ,ha nem is úgy ,mint ahogy leírtad ,de elraboltak.

Azért jelentetti meg a tudatalattid az álmod során ezt a történést ,hogy emlékeztesen rá ,hogy volt ilyen.Mert valószínűleg a tudatos énedből kitörölték az emlékeidet.



Ez a rész a szövegnek bizonyítja ezt.

,,Már nem először álmodok ilyen "elrablásosat" és gyerekkorom óta visszatér időnként az egész és van benne valami életszerű, valami olyan, mintha megtörtént volna már vagy meg fog történni, olyan valóságosnak tűnik a félelem és nem az a szokásos, hogy ébredés után nyugodtan visszaalszik az ember, hanem olyan nagyon sokáig nyugtalanító."



Én még azt is megmerem kockáztattni ,hogy implantátumot ültettek beléd.

Valószínűleg ezt akarja a tested jelezni feléd.

Az lenne a legjobb ha elmennél egy orvoshoz olyan hipnózisra ill csináltatnál egy röntgent ,hogy van e benned valami vagy nincs.

ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!