Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban a...

Mit jelent az álmomban a letört fog? Mit jelent az egesz almom?

Figyelt kérdés

Letört a fogam, és totálisan ki voltam készülve. Odamentem az exemhez, és megkértem őt, hogy mondja el anyának (akivel egyébként nem lakok együtt, sőt annyira a viszonyunk sem fényes), de tudtam, hogy ha az exemmel beszel, akkor meg fogja csinaltatni. Ha en mondtam volna, akkor meg nem erdekelne.

Erre az tortent, hogy exem odament hozza, de ahhelyett, hogy elmondta volna aproblemat, csak elkezdett beszelgetni (velem kapcsolatban) valamirol. Arra mar nem emlekszem.

A masik almom az volt, hogy a cukraszdaban voltam, es orias pizza szelet nagysagu sutik voltak a pulton. 5-6 szelet kb. Es a csokisat el akartam vinni, de az elottem levo elvitte a sutit, amitol nagyon szomoru lettem.



2020. márc. 31. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ervenyesülni. E körül forognak az almaid.
2020. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szorongásos álmok. Az exedhez még mindig kötődsz tudat alatt, s anyukádtól még mindig "félsz", irányítja az életed. Tudat alatt azt érzed nem figyel rád eléggé, mást (pl. testvéredet) jobban szeret, te nem tudsz "érvényesülni" nála. Ezért közvetített az exed - mert tudat alatt te nem merted elmondani neki a problémádat.
2020. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!