Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent liftel álmodni?

Mit jelent liftel álmodni?

Figyelt kérdés
3 emelete volt és nagyon instabil volt a lift ha leértél az első emeltre akkor egy kamra lefényképez. (Nem rendes lift volt nem is egy teljes kabin volt hanem nyilt. Még liftakna se nagyon volt. ) fölmentem aztán le nagyon sokszor. És nem volt semmilyen számomra fontos úticélja a liftnek. Ja és nem akartam hogy a kamera lefényképezen mert valamit akartam csinálni a liftel (már nem tudom pontosan mit)

2020. ápr. 7. 08:44
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezek a lifttel kapcsolatban írnak.

[link]

[link]


Ez az oldal eléggé összevissza ír, de remélem megtalálod azt a részt, ami neked kell.

[link]

2020. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és utána elmentem metrózni de hogy hogy kerültem oda nem emlékszek. Meg hogy hol volt az a metró
2020. ápr. 7. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi életed több szálon fut egyszerre(lift). Nyilvánosság, közösség, privát szféra(3 emelete volt). Néha elbizonytalanodsz(instabil volt). Ha nyíltan csinálod(leérsz az első emeletre), akkor megörökítenek(egy kamera lefényképez). Nem tartasz semmit titokban(lift..nyílt), mindent elhíresztelsz(liftakna se nagyon volt). Lazán, szabadon élsz(fölmentem aztán le nagyon sokszor). Ahogy a kedved tartja(nincs útcél). Nem szereted, ha megörökítenek(lefényképeznek), mert gyakran beleszólnak az életedbe(valamit csinálni a lifttel). Amit nagyon nem szeretnél(utána elmentem metrózni).
2020. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak 15 éves vagyok még szerelmem se volt nemhogy szerelmi életem.
2020. ápr. 8. 21:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebböl semmi se igaz 🤣
2020. ápr. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!